iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

16 yaşındaki kızdan beş gündür haber alınamıyor

16 yaşındaki kızdan beş gündür haber alınamıyor

18 Kasım Çarşamba günü erken saat 09 . 00 sularında ” iki saate civarı dönerim ” diyerek evinden çıkan M . O’dan tekrar haber alınamadı . İzmir Selçuk’ta oturan ve iki çocukları meydana gelen Neriman O . ve Kenan O . , iki kızından biri meydana gelen M . O . ‘nun hemen bulunması amaçlı […]

22 Kasım 2015 Pazar - 36 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

16 yaşındaki kızdan beş gündür haber alınamıyor
18 Kasım Çarşamba günü erken saat 09 . 00 sularında ” iki saate civarı dönerim ” diyerek evinden çıkan M . O’dan tekrar haber alınamadı . İzmir Selçuk’ta oturan ve iki çocukları meydana gelen Neriman O . ve Kenan O . , iki kızından biri meydana gelen M . O . ‘nun hemen bulunması amaçlı polise başvurdu . Kızlarının kaçırılmış olmasından şüphelenen aile , bu konuda alakalı yetkililerden destek çağrısında bulunarak; prosedürlerin hızlandırılmasını istedi .

Yaşanan olayı kocaman hüzün ile belirten genç kızın ablası Sevgi O; ” Kardeşim ile ben benzer odada kalıyoruz . Rastgele bir sorun ya da bir sorun yaşamıyorduk . Yalnızca nihai günlerde belli bir süre halsiz olduğundan , huzursuz olduğundan bahsediyordu . 18 Kasım Çarşamba günü erken saat 09 . 00 sularında bana dışarı çıkacağını , iki saate civarı döneceğini ifade etti . Ben de bundan önce rahatsızlandığını söylediği amaçlı doktora gittiğini düşündüm . Zira haneden çıkarken bir eşyasını , ya da çantasını almamıştı . Daha bundan sonra benzer gün saat 15 . 00 sularında merak ettim ve kardeşimi telefonla aradım . Fakat telefonu kapalıydı ” dedi .

O günden bundan sonra bir çeşitli kardeşine erişemediklerini ve bir sürü merak ettiklerini dile getiren Sevgi O . , ” Anne ve babam şüphesiz tutucu ya da baskıcı bir aile değildir . Biz her konuda ailemize her şeyimizi rahatlıkla anlatabiliyorduk . Dolayısıyla kardeşim ve ben aile içinde bir sorun yaşamıyorduk . Yani kardeşimin adam arkadaşı dahi olsa mutlaka anneme ya da bana söylerdi . Ben ve ailem kardeşimin kaçırılmış olabileceğinden şüpheleniyoruz . Bu konudaki şüphemizi polise anlattık ve hemen kardeşimin bulunmasını talep ediyoruz ” diye sohbet etti .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler