Ana sayfa / Haberler / 16 yaşındaki kızdan beş gündür haber alınamıyor

16 yaşındaki kızdan beş gündür haber alınamıyor

16 yaşındaki kızdan beş gündür haber alınamıyor
18 Kasım Çarşamba günü erken saat 09 . 00 sularında ” iki saate civarı dönerim ” diyerek evinden çıkan M . O’dan tekrar haber alınamadı . İzmir Selçuk’ta oturan ve iki çocukları meydana gelen Neriman O . ve Kenan O . , iki kızından biri meydana gelen M . O . ‘nun hemen bulunması amaçlı polise başvurdu . Kızlarının kaçırılmış olmasından şüphelenen aile , bu konuda alakalı yetkililerden destek çağrısında bulunarak; prosedürlerin hızlandırılmasını istedi .

Yaşanan olayı kocaman hüzün ile belirten genç kızın ablası Sevgi O; ” Kardeşim ile ben benzer odada kalıyoruz . Rastgele bir sorun ya da bir sorun yaşamıyorduk . Yalnızca nihai günlerde belli bir süre halsiz olduğundan , huzursuz olduğundan bahsediyordu . 18 Kasım Çarşamba günü erken saat 09 . 00 sularında bana dışarı çıkacağını , iki saate civarı döneceğini ifade etti . Ben de bundan önce rahatsızlandığını söylediği amaçlı doktora gittiğini düşündüm . Zira haneden çıkarken bir eşyasını , ya da çantasını almamıştı . Daha bundan sonra benzer gün saat 15 . 00 sularında merak ettim ve kardeşimi telefonla aradım . Fakat telefonu kapalıydı ” dedi .

O günden bundan sonra bir çeşitli kardeşine erişemediklerini ve bir sürü merak ettiklerini dile getiren Sevgi O . , ” Anne ve babam şüphesiz tutucu ya da baskıcı bir aile değildir . Biz her konuda ailemize her şeyimizi rahatlıkla anlatabiliyorduk . Dolayısıyla kardeşim ve ben aile içinde bir sorun yaşamıyorduk . Yani kardeşimin adam arkadaşı dahi olsa mutlaka anneme ya da bana söylerdi . Ben ve ailem kardeşimin kaçırılmış olabileceğinden şüpheleniyoruz . Bu konudaki şüphemizi polise anlattık ve hemen kardeşimin bulunmasını talep ediyoruz ” diye sohbet etti .

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir