iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

2016’da Yeni Müşterilere Hitap Edin

2016’da Yeni Müşterilere Hitap Edin

2015 yılını kötü ve verimsiz geçirmiş olabilirsiniz. Artık eksikliklerinizi tamamlayarak, firmanızı daha iyi yerlere getirebilmeniz gerekiyor. Elbette ki bu durumda yeni yıla yeni müşteriler ile işler yaparak girmek isteyeceksiniz. Fakat yeni müşterilere ulaşmak bir hayli zor öyle değil mi? İşinizi gayet iyi yapıyor fakat eski müşterileriniz artık sizlere yeterince kazandırmıyorsa, bireysel ya da kurumsal web […]

04 Aralık 2015 Cuma - 63 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

2015 yılını kötü ve verimsiz geçirmiş olabilirsiniz. Artık eksikliklerinizi tamamlayarak, firmanızı daha iyi yerlere getirebilmeniz gerekiyor. Elbette ki bu durumda yeni yıla yeni müşteriler ile işler yaparak girmek isteyeceksiniz. Fakat yeni müşterilere ulaşmak bir hayli zor öyle değil mi? İşinizi gayet iyi yapıyor fakat eski müşterileriniz artık sizlere yeterince kazandırmıyorsa, bireysel ya da kurumsal web tasarım hizmetlerimizden yararlanarak, 2016’ya girmeden önce pek çok kişi ile iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım nedir?

Kısaca, basit bir dille, web tasarımın ne olduğundan bahsedelim. Web tasarım, örnek olarak, şuan bulunduğunuz web sitesinin oluşum süreci olarak tanımlanabilir. Yani gördüğünüz tüm yazılar, logolar ya da kategoriler, web tasarım süreçleri içerisinde olmaktadır. Bir web sayfasına sahip olabilmeniz için, kurumsal web tasarım hizmetlerinden yararlanmanız gerekiyor. Bu konuda da CEO bilişim sizlere profesyonel bir hizmet sunarak, hem kurumsal kimlik oluşturma hem de kurumsal logo gibi pek çok hizmeti de beraberinde getiriyor.

Google’da üst sırada yer almak

Tabi ki yeni müşteri kitlesine daha hızlı ulaşabilmek için, Google’da arama motorlarında üst sıralarda olmak gayet önemlidir. Google’da üst sıralarda olmak normal şartlarda oldukça zordur. Çünkü web sitenizin içeriği ve yer alan bilgiler, web tasarım SEO desteği içerisinde olmalıdır. Eğer ki, arama motoru optimizasyonu yapılmamış olan bir web siteye sahipseniz, üst sıralarda olmak biraz daha zor olacaktır. İşte bu hizmetleri de CEO bilişim sayesinde alabilirsiniz.

Sizlere nasıl ulaştık?

Şuan bu yazıyı okuyorsanız eğer, işimizi gayet iyi yapmışız demektir. Çünkü bizlerde yeni müşterilere ulaşabilmek için SEO desteklerinden yararlanmamız gerekiyor. Bizler şuan sizlere ulaşabilmiş ve bu yazıyı okuyabilmenizi sağladıysak, sizlerin de web sayfalarınızı aynı bu şekilde hazırlayarak, yeni müşterilere ulaşabilmenizi sağlayabiliriz öyle değil mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler