Ana sayfa / Haberler / 3 Çocuk Annesi Kadın Denize Atlayarak İntihar Etti

3 Çocuk Annesi Kadın Denize Atlayarak İntihar Etti

3 Çocuk Annesi Kadın Denize Atlayarak İntihar Etti
Ordu’nun Fatsa ilçesinde erken saatlerinde evinden bölündüğü öğrenilen ve polis aracılığıyla kayıp olarak aranan 3 çocuk annesi kadının, sahilde cesedi bulundu.

KAYIP KADININ SAHİLDE AYAKKABILARI BULUNDU

Edinilen bilgiye göre, 3 çocuk annesi olduğu öğrenilen 37 yaşlarındaki Nurcan Şimşek’in kayıp olduğu yakınları aracılığıyla Fatsa Emniyet Müdürlüğü’ne erken saatlerinde söylendi. Kadının son deniz kıyısında erken saatlerinde görüldüğü ihbarını değerlendiren polisler, sahilde yaptığı arama çalışmasında bir çift ayakkabı buldu. Bunun üzerine polisler, Sahil Güvenlik ekiplerinden destek istedi.
CESEDE AYAKKABILARIN 100 METRE YAKININDA ULAŞILDI

Yaklaşık 1 saat kadar süren arama çalışmaları sonucu olarak kadının cesedi sahil bölümünde ayakkabıların yer aldığı yerin 100 metre yanında kayalıklarda bulundu. Cesedin bulunmasının sonrasında olay mahaline iştirak eden ailesi öfke krizleri geçirdi. Daha ardından ceset, savcının incelemesinin sonrasında kazadaki özel bir hastanenin morguna kaldırıldı. Polis olayla alakalı soruşturma başlattı
İNTİHAR ETMEDEN ÖNCESINDE NOT BIRAKTI

İntihar eden Nurcan Gündüz’ün not bıraktığı öğrenildi. Gündüz’ün notta, “Hakkınızı helal edin. Kimsenin suçu yok” yazdığı öğrenildi.

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir