iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

‘3 dönemlikler de aday olabilecek’

‘3 dönemlikler de aday olabilecek’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay, yeni düzenlemeyle, 3 dönemlik olduğu için 25. dönemde aday olmayanların 26. dönem başvurabileceklerini belirtti.

28 Ağustos 2015 Cuma - 41 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

ANKARA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, MKYK sonra matbuat mensuplarına gündeme bağlı açıklamada bulundu.

Atalay, ‘Partimizde aday talibi başvuruları 31 Ağustos Pazartesi haset sabahleyin 08.00’den itibaren başlayıp, 3 Eylül Perşembe haset sayaç 19.00’a büyüklüğünde tamam olacak.’ dedi.

Atalay, 3 dönem kuralına bağlı de ‘Geçen MKYK’da değişmeyen verilmişti. Şu anda benzeri nizamname komisyonumuz var, çalışıyor. 3 dönemliklerle ait adaylıkta benzeri organizasyon yapılıyor. 3 dönemlik bulunduğu düşüncesince 25. devirde aday olmayanlar deminden 26. dönem bulunduğu düşüncesince başvurabilecekler. Ayrıca bu çelimsiz müddette 3. dönem ergin olanlar da gine namzetlik düşüncesince başvurabilecekler. Kural ağız ağıza kalkmıyor fakat tüzüğümüzde hakeza benzeri organizasyon yapılıyor’ biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler