Ana sayfa / Haberler / 30 Ağustos Töreninde Davutoğlu ve Kılıçdaroğlu’nun Dikkat Çeken Sohbeti

30 Ağustos Töreninde Davutoğlu ve Kılıçdaroğlu’nun Dikkat Çeken Sohbeti

30 Ağustos Zafer Bayramı zımnında hepsi yurtta törenler düzenleniyor. Anıtkabir’deki resmi törenin arkası sıra Ankara’daki kutlamaların ikinci adresi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi oldu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun burada objektiflere yansıyan görüntüsü özen çekti.

ERDOĞAN KONUŞMA YAPTI

Büyük Zaferin 93. yıl dönümü kutlanıyor. Büyük Zaferin 93. yıl dönümü zımnında Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde planlı törene eklenmiş olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada benzer meşveret yaptı.

‘MİNNETLE YAD EDİYORUM’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, halkın ve yiğit ordunun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayarak, ’93. yıl dönümüne ulaştığımız şişman zaferin sevincini bizlere yaşatan ordularımızın başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Kurtuluş Savaşı’mızı yönetmen Gazi Meclisimizin hepsi üyelerini benzer el elan nazikâne yad ediyorum. Malazgirt’ten gönümüze büyüklüğünde bu toprakların bizlere yurt olması düşüncesince savaş eden, bu uğurda şehitlik mertebesine vasıl yiğitlik şerefini elde eden hepsi askerlerimizi, ecdadımızı rahmetle, gönül borcuyla yad ediyorum.’ ifadelerini kullandı.

DİKKAT ÇEKEN GÖRÜNTÜ

Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde planlı törene eklenmiş olan Başbakan Ahmet Davutoğlu ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki kaynak özen çekti. Davutoğlu benzeri Sare Davutoğlu’ndan almış olduğu çökertme telefonunu Kılıçdaroğlu’na gösterdi ve benzer şeyler söyledi. İki ismin gülümseyerek benzer müddet geveze etmesi izleyenleri meraklandırdı.

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir