Ana sayfa / Haberler / Aileler Çatıştı

Aileler Çatıştı

Aileler Çatıştı
Konya’da iki aile aralarında yıllar öncesinde çocukların kavgasıyla başlayan ve devam eden düşmanlık nedeniyle bugün çıkan silahlı çatışmada, 22 yaşlarındaki Eray Dakım yaşamını kaybeti, 1 birey de yaralandı. Olayla alakalı 3 birey tutuklandı .
Olay, saat 08.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Akçeşme Semti Kerimler Caddesi üstünde meydana geldi. İddiaya göre, kapı komşusu meydana gelen Dakım ve Taş aileleri aralarında yıllar öncesinde çocukların kavgası nedeniyle düşmanlık başladı. İki aile aralarındaki düşmanlık nedeniyle nihai dönemlerde birkaç defa tartışıp, kavga etti. Bir Gün Önce de iki ailenin kadınları kavga etti. Bugün erken ise iki aile aralarında yine çıkan tartışma tartışmaya dönüştü. Eray Dakım ile 22 yaşlarındaki Bulut Taş, birbirlerinin üzerine av tüfeğiyle ateş açmaya başladı. Açılan ateş sonucu kuaförlük yapan Eray Dakım göğsünden, karşın yandan 25 yaşlarındaki Aynur Taş da vücudunun farklı yerlerine denk eden saçmalar sonucu yaralandı. Yaralı Eray Dakım, kaldırıldığı Mevlana Üniversitesi Hastanesi’nde yapılmış olan bütün müdahaleye nazaran yaşamını yitirdi. Aynur Taş da Meram Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak iyileştirme altına alındı. Bulut Taş, ağabeyi 26 yaşlarındaki Cüneyt Taş ve babası 51 yaşlarındaki Mustafa Taş, polis aracılığıyla tutuklandı . Polis vakanın yaşandığı caddeyi trafiğe kapatarak incelemelerde bulundu. Soruşturma sürüyor.

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir