iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Aileler Çatıştı

Aileler Çatıştı

Konya’da iki aile aralarında yıllar öncesinde çocukların kavgasıyla başlayan ve devam eden düşmanlık nedeniyle bugün çıkan silahlı çatışmada, 22 yaşlarındaki Eray Dakım yaşamını kaybeti, 1 birey de yaralandı. Olayla alakalı 3 birey tutuklandı . Olay, saat 08.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Akçeşme Semti Kerimler Caddesi üstünde meydana geldi. İddiaya göre, kapı komşusu meydana gelen Dakım […]

20 Ekim 2015 Salı - 32 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Aileler Çatıştı
Konya’da iki aile aralarında yıllar öncesinde çocukların kavgasıyla başlayan ve devam eden düşmanlık nedeniyle bugün çıkan silahlı çatışmada, 22 yaşlarındaki Eray Dakım yaşamını kaybeti, 1 birey de yaralandı. Olayla alakalı 3 birey tutuklandı .
Olay, saat 08.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Akçeşme Semti Kerimler Caddesi üstünde meydana geldi. İddiaya göre, kapı komşusu meydana gelen Dakım ve Taş aileleri aralarında yıllar öncesinde çocukların kavgası nedeniyle düşmanlık başladı. İki aile aralarındaki düşmanlık nedeniyle nihai dönemlerde birkaç defa tartışıp, kavga etti. Bir Gün Önce de iki ailenin kadınları kavga etti. Bugün erken ise iki aile aralarında yine çıkan tartışma tartışmaya dönüştü. Eray Dakım ile 22 yaşlarındaki Bulut Taş, birbirlerinin üzerine av tüfeğiyle ateş açmaya başladı. Açılan ateş sonucu kuaförlük yapan Eray Dakım göğsünden, karşın yandan 25 yaşlarındaki Aynur Taş da vücudunun farklı yerlerine denk eden saçmalar sonucu yaralandı. Yaralı Eray Dakım, kaldırıldığı Mevlana Üniversitesi Hastanesi’nde yapılmış olan bütün müdahaleye nazaran yaşamını yitirdi. Aynur Taş da Meram Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak iyileştirme altına alındı. Bulut Taş, ağabeyi 26 yaşlarındaki Cüneyt Taş ve babası 51 yaşlarındaki Mustafa Taş, polis aracılığıyla tutuklandı . Polis vakanın yaşandığı caddeyi trafiğe kapatarak incelemelerde bulundu. Soruşturma sürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler