iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

AİRTİES MODEM TERCİHİ

AİRTİES MODEM TERCİHİ

  İnternet dünyasında yaşam sürdüğümüz şu günlerde interneti bize getiren parçaların önemi de son derece büyüktür. İnternet bağlantısı kurulu olmayan neredeyse hiç bilgisayar kalmamıştır. Kişisel bilgisayar modellerinin yaygın hale gelmeye başladığı ilk dönemlerde, internet bağlantısı kurulu olan kişi sayısı, ne yazık ki bu kadar çok bir oranda değildi. Fakat özellikle ADSL özelliğinin yaşamımızın bir kenarına […]

03 Aralık 2015 Perşembe - 56 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

İnternet dünyasında yaşam sürdüğümüz şu günlerde interneti bize getiren parçaların önemi de son derece büyüktür. İnternet bağlantısı kurulu olmayan neredeyse hiç bilgisayar kalmamıştır. Kişisel bilgisayar modellerinin yaygın hale gelmeye başladığı ilk dönemlerde, internet bağlantısı kurulu olan kişi sayısı, ne yazık ki bu kadar çok bir oranda değildi. Fakat özellikle ADSL özelliğinin yaşamımızın bir kenarına tutunmasıyla beraber bütün bilgisayar sahipleri mutlak surette internet bağlantısı kurabiliyor. Özellikle airties modem ürünleri son yıllarda ilgi gören en popüler ürünlerdir.

Aslında internet bağlantısı kurabilmek için yapmanız gereken şeyler çok basittir. İlk işlem olarak, bir ADSL özellikli airties modem almanız gerekir. Piyasa genelinde aynı marka kapsamında neredeyse yüzler model çeşidi yer almaktadır. Bu modem ürünleri tercih ederken pek çok kullanıcı gerçekte hangi hususlara özen göstermesi gerektiğinin bilincinde değildir. Bu nedenle de ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olmayan özellik ve donanımlar sebebiyle bağlantı kurduklarında devamlı problem yaşamaktadırlar. Bu konuda net ve sağlam bilgiler edinerek hareket etmeniz gerekir.

İlk olarak belirtmek gerekir ki, kablosuz ağ özelliği bulunan bir airties modem satın almanız gerekir. Evinizde yer alan masaüstü bilgisayarın haricinde bir başka bilgisayarla daha bağlantı kurmak istiyorsanız kablosuz özellikli modemler sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda kullanım esnasında esneklik de sağlanabiliyor. www.bilio.com/modem-c4264/airties/ bu web adresini inceleyerek tüm modem alternatiflerini görebilir ve kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler