iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Ali Ağaoğlu: Trabzonspor Bir Operasyonla Karşı Karşıya

Ali Ağaoğlu: Trabzonspor Bir Operasyonla Karşı Karşıya

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu , Trabzonspor’un 4 – 5 Aralık’ta gerçekleşecek genel heyeti öncesi Ortaköy’deki evinde bir basın toplantısı düzenledi . Toplantı önce basın mensupları ile kahvaltıda sohbet eden ünlü iş adamı , Trabzonspor ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu . ” TRABZONSPOR’A AMELIYAT YAPILIYOR ” Trabzon’un sıkıntılı günlerden geçtiğini , Trabzonspor’un bir operasyonla karşı […]

02 Aralık 2015 Çarşamba - 27 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Ali Ağaoğlu: Trabzonspor Bir Operasyonla Karşı Karşıya
Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu , Trabzonspor’un 4 – 5 Aralık’ta gerçekleşecek genel heyeti öncesi Ortaköy’deki evinde bir basın toplantısı düzenledi . Toplantı önce basın mensupları ile kahvaltıda sohbet eden ünlü iş adamı , Trabzonspor ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu .

” TRABZONSPOR’A AMELIYAT YAPILIYOR ”

Trabzon’un sıkıntılı günlerden geçtiğini , Trabzonspor’un bir operasyonla karşı karşıya kaldığını belirten Ağaoğlu , ” Burada başkan adı altında asıl ameliyat yapılan Trabzonspor . En büyük zararı Trabzon görüyor . Trabzonlu bu durumdan nihai derece mutsuz . Yapısı gereği Trabzonluluğun başarısızlığa tahammülü yok . Dolayısıyla başkana yapılan bu ameliyat en çok Trabzonluyu ilgilendiriyor . Başkan kim olursa olsun geçicidir , Trabzon kalıcıdır . Burada dışarıdan müdahale ile içeriden de dayanak ile Trabzonspor büyük haksızlıklar yapıldı . Operasyonla bugün Trabzon sıkıntılı yaşıyor . Kurultay var . Bunun hakkından bir şekilde gelinir , Trabzonlu birlik beraberlik içinde bu operasyona karşı gelebilir . Asıl meydana gelen Trabzonspor’dur . Birlik , beraberlikle bunun üstesinden geliriz ” diye konuştu .

” BU OPERASYONUN ÜSTESİNDEN GELİRİZ ”

Yeğeni meydana gelen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile ilgili da açıklamalar yapan Ağaoğlu , bu operasyonun üstesinden geleceklerini söyleyerek , ” Ben sporla aktif ilgilenmiyorum . Bir Trabzonlu olarak Trabzonspor’a ayrı bir sevgim var . Trabzonspor’un Trabzonlu için neler dile getirdiğini de bilen bir insanım . Bunları biz başkanın arkasında dik durarak birlik beraberlikle halledebiliriz . Sadece iş adamları ile değil , birlik beraberlikle bu operasyonun üstesinden geliriz . Ben başkan akrabam olduğu için değil , Trabzonspor’a her zaman maddi desteği sağlarım . Buna her zaman hazırım . Ama bugünler birlik beraberlik günüdür . Bu yapılan haksızlığı ve operasyonun büyüklüğünü görüp Trabzonsporluluğun birlik beraberliğini koruyacağını düşünüyorum . Ben Trabzonspor’un zarar görmesini istemiyorum . Bu hafta sonu kurultay var . Hayırlı uğurlu olsun . Kazanan Trabzonspor olsun ” ifadelerini kullandı .

” ZARAR GÖREN TRABZONSPOR OLUYOR ”

” Bu operasyonun arkasında yatan sebepleri çok iyi biliyoruz ” diyen Ağaoğlu , ” Başkanın özellikle şike sürecinde dik duruşu bu yapılan operasyonun en büyük sebeplerinden biri . Zarar gören Trabzonspor oluyor . Trabzon taraftarının buna tahammül edemeyeceğini biliyorum . İnşallah birlik beraberlikle bu sıkıntılı günler bitecek ” şeklinde konuştu .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler