Ana sayfa / Spor / Ali Ağaoğlu: Trabzonspor Bir Operasyonla Karşı Karşıya

Ali Ağaoğlu: Trabzonspor Bir Operasyonla Karşı Karşıya

Ali Ağaoğlu: Trabzonspor Bir Operasyonla Karşı Karşıya
Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu , Trabzonspor’un 4 – 5 Aralık’ta gerçekleşecek genel heyeti öncesi Ortaköy’deki evinde bir basın toplantısı düzenledi . Toplantı önce basın mensupları ile kahvaltıda sohbet eden ünlü iş adamı , Trabzonspor ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu .

” TRABZONSPOR’A AMELIYAT YAPILIYOR ”

Trabzon’un sıkıntılı günlerden geçtiğini , Trabzonspor’un bir operasyonla karşı karşıya kaldığını belirten Ağaoğlu , ” Burada başkan adı altında asıl ameliyat yapılan Trabzonspor . En büyük zararı Trabzon görüyor . Trabzonlu bu durumdan nihai derece mutsuz . Yapısı gereği Trabzonluluğun başarısızlığa tahammülü yok . Dolayısıyla başkana yapılan bu ameliyat en çok Trabzonluyu ilgilendiriyor . Başkan kim olursa olsun geçicidir , Trabzon kalıcıdır . Burada dışarıdan müdahale ile içeriden de dayanak ile Trabzonspor büyük haksızlıklar yapıldı . Operasyonla bugün Trabzon sıkıntılı yaşıyor . Kurultay var . Bunun hakkından bir şekilde gelinir , Trabzonlu birlik beraberlik içinde bu operasyona karşı gelebilir . Asıl meydana gelen Trabzonspor’dur . Birlik , beraberlikle bunun üstesinden geliriz ” diye konuştu .

” BU OPERASYONUN ÜSTESİNDEN GELİRİZ ”

Yeğeni meydana gelen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile ilgili da açıklamalar yapan Ağaoğlu , bu operasyonun üstesinden geleceklerini söyleyerek , ” Ben sporla aktif ilgilenmiyorum . Bir Trabzonlu olarak Trabzonspor’a ayrı bir sevgim var . Trabzonspor’un Trabzonlu için neler dile getirdiğini de bilen bir insanım . Bunları biz başkanın arkasında dik durarak birlik beraberlikle halledebiliriz . Sadece iş adamları ile değil , birlik beraberlikle bu operasyonun üstesinden geliriz . Ben başkan akrabam olduğu için değil , Trabzonspor’a her zaman maddi desteği sağlarım . Buna her zaman hazırım . Ama bugünler birlik beraberlik günüdür . Bu yapılan haksızlığı ve operasyonun büyüklüğünü görüp Trabzonsporluluğun birlik beraberliğini koruyacağını düşünüyorum . Ben Trabzonspor’un zarar görmesini istemiyorum . Bu hafta sonu kurultay var . Hayırlı uğurlu olsun . Kazanan Trabzonspor olsun ” ifadelerini kullandı .

” ZARAR GÖREN TRABZONSPOR OLUYOR ”

” Bu operasyonun arkasında yatan sebepleri çok iyi biliyoruz ” diyen Ağaoğlu , ” Başkanın özellikle şike sürecinde dik duruşu bu yapılan operasyonun en büyük sebeplerinden biri . Zarar gören Trabzonspor oluyor . Trabzon taraftarının buna tahammül edemeyeceğini biliyorum . İnşallah birlik beraberlikle bu sıkıntılı günler bitecek ” şeklinde konuştu .

hakkında admin

Bunda Bakın

Fenerbahçe, maç fazlasıyla lider

Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında Fenerbahçe, Gençlerbirliği deplasmanında kazanarak maç fazlasıyla, 37 puanla liderliğe yükseldi. Sarı-lacivertliler ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir