iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Almanya’da 13 Bin PKK’lı Var

Almanya’da 13 Bin PKK’lı Var

Alman İçişleri Bakanlığı heyetine sunulan raporda PKK’nın Almanya’da faaliyet yürüten 13 bin şahıslik örgüt üyesine sahip olduğu ortaya çıktı.

01 Eylül 2015 Salı - 96 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Alman İçişleri Bakanlığı heyetine maruz raporda, Türkiye’de düzenlilik güçlerini gaye düzlük ve diyar bütünlüğünü bozmaya müteharrik PKK’nın Almanya’da cıvıltı tay tay arabası 13 bin şahıslik teşekkül üyesine eş yer aldığı bildirildi.

KAPSAMLI RAPOR

Geçen hafta Türkiye’ye mevrut Alman İçişleri Bakanlığı heyetine firari, bozuk savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara’nın iadeleri konusu görüşülürken, bölücü, sol ve dini sömürme fail yıldırı örgütleriyle ilgilendiren şümullü müttehit deyiş sunuldu.

13 BİN PKK’LI VAR

Raporda PKK’nın Almanya’da cıvıltı tay tay arabası 13 bin şahıslik teşekkül üyesine eş yer aldığı bildirildi. DHKP-C özellikle yapılmak neredeyse Radikal sol örgütlerin bin 950 şahıslik ekibinin bulunmuş yer aldığı belirtildi. 2013’te AB’nin Ankara Büyükelçiliğine müteveccih çalışkan bomba saldırısı düzenleyen Ecevit Şanlı neredeyse belirleme edilen 60 ismin henüz bulunmuş yer aldığı kaydedildi.

TERÖR ÜSSÜ

Almanya’nın yıldırı örgütleri açısından lojistik, finansman, tahaffuz ve saklanma üssü adına kullanıldığı tamlanan raporda IŞİD’le ilgilendiren de ehemmiyetli ayrıntılara toprak verildi. Almanya ile meydana getirilen istihbari ortaklık kararında 2011’den beri 62 Alman yurttaşı için ülkeye antre yasağı konulurken, 265 şahısnin de havaalanı, otogar ve şimendifer garlarında cıvıltı yayınlayan ‘Risk Analiz Masası’ ekiplerince yakalanarak uç dışı edildiğine ilgi çekildi.

PKK OPERASYONLARI SÜRÜYOR, GELİŞMELER İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler