Ana sayfa / Dünya / Almanya’da 13 Bin PKK’lı Var

Almanya’da 13 Bin PKK’lı Var

Alman İçişleri Bakanlığı heyetine maruz raporda, Türkiye’de düzenlilik güçlerini gaye düzlük ve diyar bütünlüğünü bozmaya müteharrik PKK’nın Almanya’da cıvıltı tay tay arabası 13 bin şahıslik teşekkül üyesine eş yer aldığı bildirildi.

KAPSAMLI RAPOR

Geçen hafta Türkiye’ye mevrut Alman İçişleri Bakanlığı heyetine firari, bozuk savcılar Zekeriya Öz ve Celal Kara’nın iadeleri konusu görüşülürken, bölücü, sol ve dini sömürme fail yıldırı örgütleriyle ilgilendiren şümullü müttehit deyiş sunuldu.

13 BİN PKK’LI VAR

Raporda PKK’nın Almanya’da cıvıltı tay tay arabası 13 bin şahıslik teşekkül üyesine eş yer aldığı bildirildi. DHKP-C özellikle yapılmak neredeyse Radikal sol örgütlerin bin 950 şahıslik ekibinin bulunmuş yer aldığı belirtildi. 2013’te AB’nin Ankara Büyükelçiliğine müteveccih çalışkan bomba saldırısı düzenleyen Ecevit Şanlı neredeyse belirleme edilen 60 ismin henüz bulunmuş yer aldığı kaydedildi.

TERÖR ÜSSÜ

Almanya’nın yıldırı örgütleri açısından lojistik, finansman, tahaffuz ve saklanma üssü adına kullanıldığı tamlanan raporda IŞİD’le ilgilendiren de ehemmiyetli ayrıntılara toprak verildi. Almanya ile meydana getirilen istihbari ortaklık kararında 2011’den beri 62 Alman yurttaşı için ülkeye antre yasağı konulurken, 265 şahısnin de havaalanı, otogar ve şimendifer garlarında cıvıltı yayınlayan ‘Risk Analiz Masası’ ekiplerince yakalanarak uç dışı edildiğine ilgi çekildi.

PKK OPERASYONLARI SÜRÜYOR, GELİŞMELER İÇİN TIKLAYIN

hakkında admin

Bunda Bakın

Yemen’de Husilerle çatışma: 37 ölü, 71 yaralı

Yemen'in Taiz kentine hükümet yanlısı HDG ile Husiler arasında yaşanan çatışmalarda, iki taraftan toplam 37 şahıs hayatını kaybetti, 71 şahısnin yaralandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir