iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Altın FED Baskısı Altında Eridi, Çeyrek 18 Lira Düştü

Altın FED Baskısı Altında Eridi, Çeyrek 18 Lira Düştü

FED`in aralık ayı içinde faiz artıracağı endişesiyle altın nihai bir ayda öyle ki eridi . Laf konusu aşamada altının onsu 102 dolar ölçüt kaybederken , çeyrek altın ise 18 lira eridi . ABD Merkez Bankası’nın ( FED ) faiz artırımına ilişkili olarak aralık ihtimalinin güçlenmesiyle nihai bir ayda altın maliyetleri öyle ki tepetaklak oluyor . […]

19 Kasım 2015 Perşembe - 19 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Altın FED Baskısı Altında Eridi, Çeyrek 18 Lira Düştü
FED`in aralık ayı içinde faiz artıracağı endişesiyle altın nihai bir ayda öyle ki eridi . Laf konusu aşamada altının onsu 102 dolar ölçüt kaybederken , çeyrek altın ise 18 lira eridi .
ABD Merkez Bankası’nın ( FED ) faiz artırımına ilişkili olarak aralık ihtimalinin güçlenmesiyle nihai bir ayda altın maliyetleri öyle ki tepetaklak oluyor . Altının onsu bir . 176 dolardan bir . 074 dolara gerilerken , yurt içerisinde de doların bu süreçteki gevşemesinin de tesiriyle çeyrek altın 177 liradan 159 liraya civarı geriledi . Öbür tek ifadeyle altının onsu 102 dolar ölçüt kaybederken , çeyrek altın ise nihai bir ayda 18 lira eridi .

AZ DA OLSA TOPARLADI

Düşüş trendinde meydana gelen altın dünkü FED tutanaklarının kademeli artışa vurgu yapmasıyla tek miktar toparlanarak bugün yüzde 0 . 6 ölçüt kazandı . Altının onsu bugün bir , 077 dolara yükselirken , yurtiçinde ise çeyrek altın yüzde bir’in üstünde artışla 161 liraya çıktı . Gr altın ise Kapalıçarşı’da 98 liradan satılıyor .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler