Ana sayfa / Haberler / Altın FED Baskısı Altında Eridi, Çeyrek 18 Lira Düştü

Altın FED Baskısı Altında Eridi, Çeyrek 18 Lira Düştü

Altın FED Baskısı Altında Eridi, Çeyrek 18 Lira Düştü
FED`in aralık ayı içinde faiz artıracağı endişesiyle altın nihai bir ayda öyle ki eridi . Laf konusu aşamada altının onsu 102 dolar ölçüt kaybederken , çeyrek altın ise 18 lira eridi .
ABD Merkez Bankası’nın ( FED ) faiz artırımına ilişkili olarak aralık ihtimalinin güçlenmesiyle nihai bir ayda altın maliyetleri öyle ki tepetaklak oluyor . Altının onsu bir . 176 dolardan bir . 074 dolara gerilerken , yurt içerisinde de doların bu süreçteki gevşemesinin de tesiriyle çeyrek altın 177 liradan 159 liraya civarı geriledi . Öbür tek ifadeyle altının onsu 102 dolar ölçüt kaybederken , çeyrek altın ise nihai bir ayda 18 lira eridi .

AZ DA OLSA TOPARLADI

Düşüş trendinde meydana gelen altın dünkü FED tutanaklarının kademeli artışa vurgu yapmasıyla tek miktar toparlanarak bugün yüzde 0 . 6 ölçüt kazandı . Altının onsu bugün bir , 077 dolara yükselirken , yurtiçinde ise çeyrek altın yüzde bir’in üstünde artışla 161 liraya çıktı . Gr altın ise Kapalıçarşı’da 98 liradan satılıyor .

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir