Ana sayfa / Teknoloji / AMİRAL GEMİSİ MODELLERİNDEN SAMSUNG GALAXY S6

AMİRAL GEMİSİ MODELLERİNDEN SAMSUNG GALAXY S6

 

                Kablosuz şekilde hızlı şarj edilebilen 2500 mAH gücündeki şarjı ile oldukça profesyonel bir telefon olan Samsung Galaxy S6, parmak izi tarayıcısı ile Samsung pay mobil güvenli ödeme uygulamasını da kullanma imkânı vermektedir. 5 mp ön kamerası QuadHD video çekimleri yapmakta ve 16 mp arka kamera özelliklerine bakıldığında ise f/1,9 diyafram, Led flaş gibi özellikleri ile oldukça net kareler yakalama imkânı verilmektedir.

Galaxy S6’nın en çok eleştirilen özelliklerinden biri de 32 GB olan dâhili belleğinin yükseltilememesi olmakta ancak 115 Gb’a kadar one driver bulut depolama imkânı sunarak bu açığı kapatmaya çalışmıştır. İşlemci hızı S5’e göre düşük olsa da 2,1 GHZ hız, 3GB Ram özellikleri ile performans anlamında oldukça üst düzey bir cihaz olmaktadır. Ekran olarak geniş ekran özellikleri bulunmakta 5,1 inç ekran özelliğinin yanında süper Amoled capacitive touchscreen ekran türü ile de farklı bir ekran keyfi sunacaktır. 138 gram ağılığı ve 6,8 mm inceliği ile ince ve şık bir tasarıma sahip olan model edge, Gprs gibi bağlantıları da standart olarak sunmaktadır.

Yapılan pek çok dayanıklılık testini geçen bu modeli en uygun fiyatlar ve en kolay ödeme seçenekleri ile bulabilmek için http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s6-32gb-p205358419/ adresini ziyaret edebilir. Pek çok firmaya ait fiyat seçeneklerini aynı ekran üzerinde inceleyebilir ve karar verebilmek için fiyat özelliklerinin yanında müşterilerin yaptığı yorumlar ve puanlamalardan da faydalanabilirsiniz.

hakkında admin

Bunda Bakın

Samsung Telefonlar

  Teknoloji konusunda bir dünya devi olan Samsung, cep telefonu sektöründe ve özellikle akıllı telefonlarda ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir