iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Ankara metrosunda Suriyeli çocuk darp edildi

Ankara metrosunda Suriyeli çocuk darp edildi

Başkent’te metroda Suriyeli bir çocuğun bir vatandaş ve güvenlik görevlisi tarafından darp edildiği görüntüler ortaya çıktı.

01 Eylül 2015 Salı - 135 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Başkent’te metroda Suriyeli benzeşim çocuğun benzeşim yurttaş ve asayiş görevlisi kabilinden darp edilmiş olduğu sahneler ortaya çıktı.

Olay, kısımlar saatlerinde Çankaya’da yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 3 Suriyeli çocuk, Kızılay Metrosu’nun Karanfil Sokak girişinde yanı sıra kız arkadaşı bulunan benzeşim gençten ısrarla dünyalık istedi. Genç, hakkında boşluk yaşartıcı pülverizatör sıktığını tez etmiş olduğu 12 yaştaki Suriyeli evladı darp etmeye başladı. Kavgayı izleyen esnaf ve yurttaşlar ise rastgele benzeşim müdahalede bulunmadı. Yüzü kanlar içinde küsurat Suriyeli çocuğa çekişme bittikten bilahare yoldan geçenler yağlık verdi. Bazı yurttaşlar destek yiyici evladı avunan etmeye çalışırken, benzeşim şahısnin evladı aforozlamak istemesi ilgi çekti. Olayı asayiş kameralarından kabul eden benzeşim asayiş görevlisi, Suriyeli çocuğun yanına geldi. Güvenlik görevlisinin aforozlamak istediği çocuk bağırarak reaksiyon gösterince yeniden destek yedi. Güvenlik görevlisinin elindeki cop ile çocuğa vurması, benzeşim yurttaş kabilinden çökertme telefonuyla görüntülendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler