iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

APPLE IPHONE 4S ÖZELLİKLERİ

APPLE IPHONE 4S ÖZELLİKLERİ

Apple markası bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarımı yapan geliştiren ve satan çokuluslu bir şirket olarak bilinmektedir. Günümüzde daha çok üretiminde bulunduğu akıllı telefonlar ile herkesin dikkatini çeken tasarımları piyasada yer almaktadır. Apple tarafından tasarlanan, geliştirilen ve satışa sunulan iPhone 4s özellikleri bakımından hızına hayran kalacağınız bir akıllı telefondur. Gelişen teknolojiden tam olarak payına düşen […]

03 Mart 2016 Perşembe - 12 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Apple markası bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarımı yapan geliştiren ve satan çokuluslu bir şirket olarak bilinmektedir. Günümüzde daha çok üretiminde bulunduğu akıllı telefonlar ile herkesin dikkatini çeken tasarımları piyasada yer almaktadır. Apple tarafından tasarlanan, geliştirilen ve satışa sunulan iPhone 4s özellikleri bakımından hızına hayran kalacağınız bir akıllı telefondur. Gelişen teknolojiden tam olarak payına düşen yenilikleri alan Apple üretiminde bulunduğu bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar ile piyasada en iyiler arasında yer alan markalardan biridir.

Teknik özellikleri ve tasarımı ile kendine hayran bırakan birçok akıllı telefon arasında ilk sırada yer alan İPhone 4s 16 GB dâhili belleği ile ihtiyacınız olan her türlü uygulamaya geniş bir alan sunmaktadır. Apple tarafından üretilen 4s 8 MP kamerası, 3. 5 inç ekran boyutu, çift çekirdekli işlemcisi, 800 Mhz CPU hızı ve ios işletim sistemine sahip özelliktedir. Geliştirilmiş birçok özelliğinin yanı sıra üstün pil ömrü ve uzun süren şarj kapasitesi ile uygulamalar arasında rahatça gezinmenize olanak tanır.

Bir akıllı telefonda sahip olabileceğiniz birçok özelliği Apple İPhone 4s farklı ile müthiş bir deneyim yaşayabilirsiniz. Birçok uygulama çalışsa bile donma gibi bir problem yaşamadan hızlı bir şekilde istediğiniz uygulamayı kullanabileceğiniz İPhone 4s özellikleri ile kullanıcıları etkisi altına almaktadır. Apple İPhone 4s akıllı telefonuna kolayca http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/4s-16gb-p53409350/ sitesinden ulaşarak, karşılaştırıp uygun fiyatlara sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler