iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

asus marka tablet modelleri

asus marka tablet modelleri

Gelişen teknoloji hayatımızın her alanında büyük etki sağlayacak olan yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Teknoloji markası Asus 1989 yılında Tayvan merkezli bir donanım ve bilgisayar üreticisi olarak kurulmuştur. Günümüzde üretiminde bulunduğu bilgisayarlar ve akıllı telefonlar ile piyasada büyük bir yere sahip olan markalar arasında yer almaktadır. Tabletler son teknoloji arasında en çok tercih edilen tek bir […]

03 Mart 2016 Perşembe - 21 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Gelişen teknoloji hayatımızın her alanında büyük etki sağlayacak olan yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Teknoloji markası Asus 1989 yılında Tayvan merkezli bir donanım ve bilgisayar üreticisi olarak kurulmuştur. Günümüzde üretiminde bulunduğu bilgisayarlar ve akıllı telefonlar ile piyasada büyük bir yere sahip olan markalar arasında yer almaktadır. Tabletler son teknoloji arasında en çok tercih edilen tek bir ekran devresi üzerinde bataryası bulunan dokunmatik ekrana sahip cihazlardır. Asus tablet modelleri ve özellikleri ile ihtiyacınız olan her türlü kolaylığı sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Tabletler iş hayatı yoğun olan kişiler için kolay bir kullanım alanı ve taşıma imkânı sağlayan elektronik cihazlar olmasından ötürü en çok tercih edilen bilgisayarlardır. Son teknoloji ile üretilen Asus tablet modelleri dâhili bellek, ekran boyutu, işlemci hızı ve kamera gibi özellikleri bulunan taşınabilir bilgisayarlardır. Android işletim sistemine sahip olan Asus marka tabletler 7 inç, 8 inç, 9 inç ve 10 inç boyutlarda bulabileceğiniz cihazlardır.

Her türlü kolaylığı sağlayacak uygulamaları ve donanımları ile birlikte eğlencenin de tadını çıkarabileceğiniz birçok oyuna da tabletlerden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Bir bilgisayarda sahip olabileceğiniz özelliklerin birçoğuna kolaylıkla tablet bilgisayarlarla da sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok Asus model tablet bilgisayarlara kolaylıkla http://www.bilio.com/tablet-pc-c4793/asus/ sitesinden araştırıp, karşılaştırıp ve uygun fiyatlara taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler