iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Atalay’dan ‘3 dönem’ açıklaması

Atalay’dan ‘3 dönem’ açıklaması

Beşir Atalay, yeni düzenlemeyle, 3 dönemlik olduğu için 25. dönemde aday olmayanların 26. dönem başvurabileceklerini belirtti.

28 Ağustos 2015 Cuma - 44 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, MKYK sonra matbuat mensuplarına gündeme bağlı açıklamada bulundu.

Atalay, “Partimizde namzet talibi başvuruları 31 Ağustos Pazartesi haset sabahleyin 08.00’den itibaren başlayıp, 3 Eylül Perşembe haset zaman 19.00’a büyüklüğünde tamam olacak.” dedi.

Atalay, 3 dönem kuralına bağlı de “Geçen MKYK’da değişmeyen verilmişti. Şu anda benzeşim nizamname komisyonumuz var, çalışıyor. 3 dönemliklerle ilgilendiren adaylıkta benzeşim kombinezon yapılıyor. 3 dönemlik bulunduğu düşüncesince 25. çağda namzet olmayanlar demincek 26. dönem bulunduğu düşüncesince başvurabilecekler. Ayrıca bu çelimsiz müddette 3. dönem reşit olanlar da gine namzetlik düşüncesince başvurabilecekler. Kural ağız ağıza kalkmıyor ama tüzüğümüzde hakeza benzeşim kombinezon yapılıyor” halinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler