iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Ayşen Gürcan ilk başörtülü bakan oldu

Ayşen Gürcan ilk başörtülü bakan oldu

Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan geçici hükümette yer alan İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşen Gürcan, ilk başörtülü kadın bakan oldu.

28 Ağustos 2015 Cuma - 22 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Başbakan Ahmet Davutoğlu çeşidinden açıklayan bulaşıcı hükümette toprak düzlük İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşen Gürcan, ilk başörtülü eş bakan oldu. PaylaşTweetlePaylaşGönderYorum Yap
28 Ağustos 2015 21:14

Başbakan Ahmet Davutoğlu çeşidinden açıklayan bulaşıcı hükümette toprak düzlük İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşen Gürcan, ilk başörtülü eş bakan oldu. Akademisyen Ayşen Gürcan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevine getirildi.

AYŞEN GÜRCAN KİMDİR?

1963 seneında doğdu. İlk, ölçülü ve ortaöğretim öğrenimini Burdur’da tamamladı. 1986 seneında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesini bitirdi. 1987-1989 seneları ortada Eğitim İletişimi ve Planlaması bölümünde efdal lisansını tamamladı. Doktorasını Eğitim Teknolojisi Anabilim branşında yaptı. 1990-2005 senelarında Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesinde araştırı görevlisi, tedris görevlisi ve akademisyen yerine çalıştı.

2006-2011 seneları ortada Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü yaptı. 2011-2013 senelarında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bakan müşavirliği vazifesinde bulundu. Halen İstanbul Ticaret Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümünde akademisyen yerine çalışmaktadır. Eğitim bilimleri, öğrenme-öğretme, eğitim-iletişimi, tekno-psikoloji ve karı eğitimi sahalarında millî ve arsıulusal yayınları bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler