iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Balbek: Kırım Hükümeti 30 Türk Yatırım Projesini Dondurdu

Balbek: Kırım Hükümeti 30 Türk Yatırım Projesini Dondurdu

Kırım Başbakan Yardımcısı Ruslan Balbek , Katliam hükümetinin yaklaşık 30 Türk yatırım projesinin durdurduğunu bildirdi . Balbek: Katliam hükümeti 30 Türk yatırım projesini dondurdu . Katliam Başbakan Yardımcısı Ruslan Balbek , Katliam hükümetinin yaklaşık 30 Türk yatırım projesinin durdurduğunu bildirdi . BAŞBAKAN AÇIKLADI Daha önce , Katliam Başbakanı Sergey Aksenov Katliam ve Türkiye arasındaki gemi […]

26 Kasım 2015 Perşembe - 18 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0


Balbek: Kırım Hükümeti 30 Türk Yatırım Projesini Dondurdu
Kırım Başbakan Yardımcısı Ruslan Balbek , Katliam hükümetinin yaklaşık 30 Türk yatırım projesinin durdurduğunu bildirdi .
Balbek: Katliam hükümeti 30 Türk yatırım projesini dondurdu . Katliam Başbakan Yardımcısı Ruslan Balbek , Katliam hükümetinin yaklaşık 30 Türk yatırım projesinin durdurduğunu bildirdi .

BAŞBAKAN AÇIKLADI

Daha önce , Katliam Başbakanı Sergey Aksenov Katliam ve Türkiye arasındaki gemi hattının ve iş temaslarının durdurulacağını açıklamıştı . Ayrıca , Aksenov Kırımlılara Türk ürünleri ve Türkiye’de tatil yapmaktan vazgeçmelerini söylemişti .

30 TÜRK YATIRIMINI DURDURDULAR

Balbek yaptığı açıklamalarda , ” Türkiye’nin Rus Su – 24 uçağını düşürmesinin ardından yaklaşık 30 Türk yatırım projesini durdurma kararı aldık ” dedi ,

” KIRIM RUSYA’YI DESTEKLİYOR ”

Kırımlıların Rus savaş uçağının düşürülmesini büyük bir acıyla karşıladıklarını belirten Balbek , ” Kırımlılar da tüm Rus halkı gibi Devlet Başkanı’mızı destekliyor . Devletimizin güvenliğini ilgilendiren her konu her Rusya Federasyonu vatandaşının en büyük değeridir ” dedi .

KIRIM’IN DURUMU

Kırım Özerk Cumhuriyeti ya da Katliam Cumhuriyeti , Karadeniz’ın kuzeyinde bulunan Katliam yarımadası üzerine heyeti Rusya Federasyonu ile Ukrayna arasında ihtilafa neden meydana gelen alt ulusal birim . Ukrayna tarafından ülkenin en güney bölgesi ve tek özerk cumhuriyeti olarak görülen bölge Katliam Özerk Cumhuriyeti olarak adlandırılmaktadır . Rusya Federasyonu ise bölgeyi yaşanan Katliam krizi sonucu kendi federal yapısı içerisinde yer almakta meydana gelen Katliam Federal Bölgesi’ne bağlı bir bölge olarak görmekte olup , federal ünitesi Katliam Cumhuriyeti olarak adlandırmaktadır . Katliam Parlamentosu 6 Mart 2014 tarihinde Rusya’ya katılma kararı almıştır . 16 Martta yapılan , Katliam Tatarlarının boykot ettiği referandumda çıkan %96 . 8’lik Rusya’ya bağlanma kararıyla Ukrayna’dan bağımsızlık ilan ederek Rusya’ya bağlanmak üzere başvuruda bulunuldu . Rusya tarafından Katliam’ın bağımsızlığı tanındı . Bölge Rusya’ya bağlanmasına rağmen uluslararası alanda hâlâ Ukrayna’ya bağlı bir bölge olarak görülmektedir .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler