iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Bandırma Çöplüğünde 6’ncı Kez Yangın Çıktı

Bandırma Çöplüğünde 6’ncı Kez Yangın Çıktı

Balıkesir’in Bandırma İlçesi’ndeki çöp alanında tekrardan büyük yangın çıktı . Bu yıl içersinde 6’ncı defa çıkan yangının söndürülmesi amaçlı Balıkesir Megakent Belediyesi itfaiye ekipleri müdahalede bulundu . MAHALLELİ DUMANDAN ETKİLENDİ Bandırma’da bu yıl içerisinde 5 defa büyük yangın çıkan ve daha daha sonra söndürülen Ayyıldız Mahallesi yakınındaki çöplük alanı , altıncı defa yanmaya başladı . […]

22 Kasım 2015 Pazar - 24 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0


Bandırma Çöplüğünde 6'ncı Kez Yangın Çıktı
Balıkesir’in Bandırma İlçesi’ndeki çöp alanında tekrardan büyük yangın çıktı . Bu yıl içersinde 6’ncı defa çıkan yangının söndürülmesi amaçlı Balıkesir Megakent Belediyesi itfaiye ekipleri müdahalede bulundu .

MAHALLELİ DUMANDAN ETKİLENDİ

Bandırma’da bu yıl içerisinde 5 defa büyük yangın çıkan ve daha daha sonra söndürülen Ayyıldız Mahallesi yakınındaki çöplük alanı , altıncı defa yanmaya başladı . Metan gazının sıkışması sonucu çıkan büyük yangın sonrasında alevler çöplük yakınındaki arazideki otları da tutuşturdu . Çöplük yakınlarında yer alan Çalışkanlar Mahallesi dumandan etkilendi .
170 TON ÇÖP DÖKÜLÜYOR

Şiddetli lodosun tesiriyle yükselen yangının kontrol altına alınması amaçlı Megakent Belediyesi’nin Bandırma’daki 2 arasöz arabayı çalışmaya başladı . 150 bin nüfusu bulunan Bandırma’da tahmini 50 dönüm büyüklüğündeki araziye altını çizen 170 ton çöp dökülüyor .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler