iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

BBP’li başkan: 1 Kasım’da oyumuz AK Parti’ye

BBP’li başkan: 1 Kasım’da oyumuz AK Parti’ye

Büyük Birlik Malkara İlçe Başkanı 1 Kasım’daki seçimde oylarını AK Parti’ye vereceklerini bilgisini verdi. Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde, Kocaman Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı Halil İbrahim Çolak ve yönetim heyeti üyeleri, 1 Kasım’da oylarını AK Parti’ye vereceklerini belirterek, partilerinden istifa etti. AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay’ın Malkara’da muhtarlar ve dernek başkanlarıyla yaptığı toplantıya katılarak, desteğini […]

21 Ekim 2015 Çarşamba - 58 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

BBP'li başkan: 1 Kasım'da oyumuz AK Parti'ye
Büyük Birlik Malkara İlçe Başkanı 1 Kasım’daki seçimde oylarını AK Parti’ye vereceklerini bilgisini verdi.
Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde, Kocaman Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı Halil İbrahim Çolak ve yönetim heyeti üyeleri, 1 Kasım’da oylarını AK Parti’ye vereceklerini belirterek, partilerinden istifa etti.

AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay’ın Malkara’da muhtarlar ve dernek başkanlarıyla yaptığı toplantıya katılarak, desteğini ilan eden BBP Malkara İlçe Başkanı Halil İbrahim Çolak ve yönetim heyeti üyeleri, 1 Kasım’da oylarını AK Parti’ye verme gerekçelerini de açıkladılar. İlçe Başkanı Çolak ve BBP Malkara kaza yönetim heyeti üyeleri, AK Parti’ye dayanak açıklamasının sonrasında partilerinden istifa ettiler.

“BBP MALKARA OLARAK AK PARTİ’YE DAYANAK VERECEĞİZ”

BBP Malkara İlçe Başkanı Halil İbrahim Çolak ve yönetim heyeti üyeleri, AK Parti’ye dayanak verme gerekçelerini şu şekilde açıkladı:

“Bizim BBP’de toplanmamızın nedeni, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu liderimizin gönülden ilişkili olduğu ve savunduğu Türk-İslam davası, davası uğruna şehadet şerbetini içen liderimizin davasıdır. Şehit liderimizden ardından partinin durumu, birlik ve beraberliğimiz amaçlı, sadece ülkemizin menfaatleri amaçlı BBP Malkara teşkilatı olarak 1 Kasım’da AK Parti’yi destekleyeceğimizi izah ediyoruz.”

Tekirdağ’da Geçen hafta da BTP Tekirdağ İl Başkanı Yaşar Aydoğan ile Yaşar Ağbal ve MHP Malkara İlçe Başkan Adayı Gürcan Yılmaztürk, 1 Kasım’da AK Parti’ye oy vereceklerini ilan ederek, partilerinden istifa etmişler ve AK Parti’ye katılmışlardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler