iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Bebek Çorbaları

Bebek Çorbaları

  Bildiğiniz üzere bebekler ilk 6 ay boyunca yalnız anne sütü ile beslenmektedirler. Altıncı aydan itibaren yavaş yavaş ek gıdaya başlayabilirler. Ancak aldıkları ek gıdalar ne kadar organik ve sağlıklı olursa o kadar iyi olur. Bu nedenle de sizler için bebek çorbaları yaptık. Ürünlerimizin Özellikleri Nelerdir? Bebekler için her şeyi düşünmüş olup besin değerlerine ve […]

13 Aralık 2016 Salı - 3 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

 

Bildiğiniz üzere bebekler ilk 6 ay boyunca yalnız anne sütü ile beslenmektedirler. Altıncı aydan itibaren yavaş yavaş ek gıdaya başlayabilirler. Ancak aldıkları ek gıdalar ne kadar organik ve sağlıklı olursa o kadar iyi olur. Bu nedenle de sizler için bebek çorbaları yaptık.

Ürünlerimizin Özellikleri Nelerdir?

Bebekler için her şeyi düşünmüş olup besin değerlerine ve bebeklerin ay değişimlerine uygun bir şekilde yiyebilecekleri bebek çorbaları yaptık. Çorba çeşitlerimize bakıldığında normalden farklı ve organik olduğu fiyatlarının da buna rağmen uygun olması göze çarpmaktadır. Ayrıca çorba çeşitlerini detaylı incelediğiniz de alerjen uyarıları sayesinde alerjik bir bünyeye sahip olan kişilerin de önlem alması amaçlanmıştır.

Çorba Çeşitleri Nelerdir?

Havuçlu, yoğurtlu, brokolili, bulgurlu mercimek, ezogelin, kerevizli, domatesli, sebzeli gibi besin değerleri çok yüksek olan ve tamamen doğal buğday ürünlerinden yapılan bebek çorbalarımızı mutlaka tavsiye ederiz. http://www.makarnalutfen.com/ adlı internet adresimize girerek çorba çeşitlerimize ayrıntılı bir şekilde bakabilir iletişim bölümümüzden merak ettiklerinizi sorabilir, online olarak sipariş verebilirsiniz.

Bebeklerinizin altıncı aydan itibaren başlayacakları ilk besinlerinin organik olmasını kim istemez ki?

bebekler-icincorba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı medyum timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler