iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Bir numara Gülen, iki numara Uslu

Bir numara Gülen, iki numara Uslu

” Selam Tevhid’de kumpas soruşturması ” kapsamında arasında Fetullah Gülen , Emre Uslu ve eski emniyet müdürü Yurt Atayün’ün de yer aldığı 122 şüpheli ile ilgili yapılan iddianame bitti . Başsavcılıkça onaylanan 10 bin 529 sayfalık iddianame , İstanbul 14 . Ağır Hüküm Mahkemesi’ne gönderildi . İddianamede , haklarında yakalama kararı çıkarılan firari şüpheliler Fetullah […]

26 Ekim 2015 Pazartesi - 31 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bir numara Gülen, iki numara Uslu
” Selam Tevhid’de kumpas soruşturması ” kapsamında arasında Fetullah Gülen , Emre Uslu ve eski emniyet müdürü Yurt Atayün’ün de yer aldığı 122 şüpheli ile ilgili yapılan iddianame bitti .
Başsavcılıkça onaylanan 10 bin 529 sayfalık iddianame , İstanbul 14 . Ağır Hüküm Mahkemesi’ne gönderildi .
İddianamede , haklarında yakalama kararı çıkarılan firari şüpheliler Fetullah Gülen ve Emre Uslu ile ilgili gıyabi gözaltına alınma kararı verilmesi de istek edildi .
İddianamede , firari şüpheliler Gülen ve Uslu ile Atayün’ün , ” Silahlı terör örgütü kurma ya da yönetme , devletin saklı kalması gerekli olan bilgilerini siyasal ya da askeri casusluk için tedarik etme , Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya ya da görevini yapmasını engellemeye girişim etme , hususi hayatın gizliliğini ihlal etme , hukuka aykırı kişisel verileri kaydetme , resmi belgede sahtecilik , suç uydurma , devletin güvenliğine ilişkin saklı kalması gerekli olan bilgileri casusluk maksadıyla izah , suç delillerini yok etme , gizleme ya da değiştirme , hukuka aykırı olarak bireyler verileri kaydetmek” suçlarından ayrı ayrı 2 kez ağırlaştırılmış ömür boyu , 67 , 5 yıla kadar hapis cezasına çarptırılmaları isteniyor .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler