iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Brokolinin bilmediğiniz faydası!

Brokolinin bilmediğiniz faydası!

Çin ve AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’li bilim adamlarının araştırması, brokolinin her gün tüketildiğinde ‘hava kirliliğinin vücuttaki tortularının’ atılmasını sağlayabildiğini gösterdi. TOKSİNLERİ ATIYOR… Bilim adamları, brokolinin zehirli maddeleri yok eden sulforafen molekülünü içerdiğini, bu molekülün akciğerlere zarar verici akrolein maddesine saldırdığını ve idrarla atılmasını sağladığını altını çizdi. Araştırmacılar, neticelerin hava kirliliğinin sağlığa bir takım etkilerini azaltacak, uygun […]

16 Ocak 2015 Cuma - 102 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Okulda başarıyı yükselten gıdalar!Çin ve AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’li bilim adamlarının araştırması, brokolinin her gün tüketildiğinde ‘hava kirliliğinin vücuttaki tortularının’ atılmasını sağlayabildiğini gösterdi.

TOKSİNLERİ ATIYOR…

Bilim adamları, brokolinin zehirli maddeleri yok eden sulforafen molekülünü içerdiğini, bu molekülün akciğerlere zarar verici akrolein maddesine saldırdığını ve idrarla atılmasını sağladığını altını çizdi.

Araştırmacılar, neticelerin hava kirliliğinin sağlığa bir takım etkilerini azaltacak, uygun fiyat ve temel bir yöntem gösterdiğini ifade etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler