iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Bursa’da Konut Yatırımı Yapılabilecek En Uygun Semt Yunuseli Güneştepe Hamitler Bölgesi

Bursa’da Konut Yatırımı Yapılabilecek En Uygun Semt Yunuseli Güneştepe Hamitler Bölgesi

Bursa’da Konut Yatırımı Yapılabilecek En Uygun Semt Yunuseli Güneştepe Hamitler Bölgesi Bursa; her geçen gün yenilenen siması ve gelişen olanaklarıyla göç alan illerin başında geliyor. Kentteki nüfus artışı, konut ihtiyacını gündeme getiriyor ve emlak yatırımları önem kazanıyor. Türkiye’nin endüstiri şehri Bursa iş ve yatırım otomotivin kalbi olma özelliği taşıyor. Ayrıca büyük iş merkezleri, endüstriyel kuruluşlar […]

21 Şubat 2017 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bursa’da Konut Yatırımı Yapılabilecek En Uygun Semt Yunuseli Güneştepe Hamitler Bölgesi

Bursa; her geçen gün yenilenen siması ve gelişen olanaklarıyla göç alan illerin başında geliyor. Kentteki nüfus artışı, konut ihtiyacını gündeme getiriyor ve emlak yatırımları önem kazanıyor.

Türkiye’nin endüstiri şehri Bursa iş ve yatırım otomotivin kalbi olma özelliği taşıyor. Ayrıca büyük iş merkezleri, endüstriyel kuruluşlar ve üniversite de şehrin önemini artırıyor. Eğitim, sağlık ve istihdam olanaklarının gelişmiş olması Bursa’da nüfusun yoğunlaşmasına neden oluyor. Artan nüfus, emlak sektörünün gelişmesine imkân sağlıyor. Cumhuriyetin ilk yıllardan itibaren batı ve güney yönünde bir gelişme gösteren Bursa’da, son yıllarda finans ve iş merkezlerinin daha geniş bir bölgeye yayılmasıyla merkezden uzak ilçeler de önem kazanmaya başlıyor. Siz de son yıllarda Bursa’nın konut yatırımına en uygun semtlerini bu yazıda keşfedebilirsiniz.
Konut yatırımı yaparken ulaşım açısından rahat bir semt arıyorsanız Bursa’nın şehre yakınlığı  ulaşım açısından en uygun semtleri Yunuseli. Yeni yapılan Recep tayip Erdoğan Bulvarı ve Kanal projesinin Mudanya yolu ile bağlanması ile ulaşım çok rahatlayacak.  Böylece her açıdan en uygun yatırım yapılacak semti belirleyebilirsiniz. Bölgedeki sosyal yapılar  bittiğinde çok güzel bir semt ile karşılaşılacak.

Yunuseli ‘de Konut İhtiyacı Her Geçen Gün Artıyor

Şehir merkezinde binaların eskimesi otopark ve kalabalık sorunundan artık insanlar Bursa’nın daha yakını semtlere gitmeye başladılar.  Bu durum yerleşim alanlarının Güneştepe mahallesi Yunuseli  gibi şehrin dışındaki semtlere kaymasına yol açıyor. Memur ve işçi kesim, gelişmiş ulaşım ve sosyal imkanları nedeniyle Yunuseli’yi tercih ediyor. Gayrimenkul yatırımcıları Hamitler Yunuseli’nin değerlenen bölgelerden biri olduğunu belirtiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler