iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

BURUN ESTETİĞİ AMELİYATININ ÖZELLİKLERİ

BURUN ESTETİĞİ AMELİYATININ ÖZELLİKLERİ

                    Burun, işlevsel olarak nefes almamızı sağlayan ve aynı zamanda görsel açıdan bulunduğu yer itibariyle de belirleyici bir organımız olarak önemli olmaktadır. Bu açıdan bakıldığında nefes alma sorunlarının yaşam kalitemizi ciddi olarak etkileyebileceğini ve yetersiz oksijen alımının hayatı tehlikelere sebep olabileceğini söylemek yerinde olacaktır. Ek olarak görsel olarak şekil bozukluğu bulunan bir burun […]

25 Mart 2016 Cuma - 25 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

 

                Burun, işlevsel olarak nefes almamızı sağlayan ve aynı zamanda görsel açıdan bulunduğu yer itibariyle de belirleyici bir organımız olarak önemli olmaktadır. Bu açıdan bakıldığında nefes alma sorunlarının yaşam kalitemizi ciddi olarak etkileyebileceğini ve yetersiz oksijen alımının hayatı tehlikelere sebep olabileceğini söylemek yerinde olacaktır. Ek olarak görsel olarak şekil bozukluğu bulunan bir burun yapısına sahip olan bireylerin, ciddi özgüven problemleri yaşadıkları ve başarısızlık oranlarının arttığı da görülmektedir. Bu sebeple son yıllarda rinoplasti olarak da tanımlanan burun estetiği ameliyatlarına sıkça başvurulmaktadır.

Burun estetiği uygulaması öncesinde uzman bir estetik cerrah ile yapılacak detaylı bir görüşme oldukça önemli görülmektedir. Bu aşamada hangi estetik cerrah ile çalışmanın daha uygun olduğu araştırılmalı ve daha önce yapılan uygulamalar incelenerek referans taraması yapılması öngörülmektedir. Estetik cerrah ile yapılan çalışma neticesinde, operasyon detayları ve kişinin de beklentilerine uygun burun modeli belirlenebilmektedir. Yapılan bu çalışma sırasında hastanın beklentileri ve ortaya çıkacak muhtemel sonuç konusunda mutabık kalınmalı ve operasyon sonrasında kişinin hayal kırıklığı yaşaması önlenmelidir. Burun estetiği fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.huseyinkandulu.com/estetik-cerrahi/burun-estetikleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Burun estetiği ameliyatı ile burun kaldırma, burun ucu küçültme ya da büyütme, burun törpüleme ya da burun-dudak açısı ayarlama işlemlerinden biri ya da bir kaçı aynı anda yapılabilmektedir. Sıklıkla genel anestezi tercih edilmekte ve beklenmeyen bir durum olmadığı takdirde aynı gün kişiler hastaneden çıkarılarak eve gönderilmektedirler.

Burun estetiği ameliyatlarının türü ve içeriği herkes için farklılıklar gösterdiğinden tek bir fiyat üzerinden belirleme yapmak mümkün olmamaktadır. Bu sebeple burun estetiği fiyatları kişilerle yapılan özel çalışmalar neticesinde belirlendiği ve doktor seçimiyle uygulama yapılacak kliniğin de fiyatların değişkenliği üzerinde etkili olduğunu söylemek mümkündür. Görsel bir durum için yapıldığından, bazı ekstra durumlar haricinde sigorta kurumları tarafından karşılanması söz konusu olmamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı medyum timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler