iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Çankaya’da kritik zirve sona erdi

Çankaya’da kritik zirve sona erdi

Çankaya Köşkü’nde Güvenlik Doruğu , Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı . Başbakan Davutoğlu , kış şartlarında da operasyonların sürdürülmesi direktifini verdi . Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Çankaya Köşkü’nde gerçekleştirilen güvenlik toplantısı bitti . İşte doruk sonrası yapılmış olan yazılı açıklama: ” Güvenlik Toplantısı Çankaya Köşkü’nde Sayın Başbakanımız başkanlığında gerçekleştirilmiştir . Toplantıda 1 Kasım meclis seçimleri […]

04 Kasım 2015 Çarşamba - 39 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Çankaya'da kritik zirve sona erdi
Çankaya Köşkü’nde Güvenlik Doruğu , Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı . Başbakan Davutoğlu , kış şartlarında da operasyonların sürdürülmesi direktifini verdi .
Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Çankaya Köşkü’nde gerçekleştirilen güvenlik toplantısı bitti .

İşte doruk sonrası yapılmış olan yazılı açıklama:

” Güvenlik Toplantısı Çankaya Köşkü’nde Sayın Başbakanımız başkanlığında gerçekleştirilmiştir .

Toplantıda 1 Kasım meclis seçimleri öncesi , sırası ve ardından tercih güvenliğinin sağlanmasına dönük edinilen tedbirler ve güvenlik hali değerlendirilmiş , seçimin kocaman bir olgunlukla ve sükunet içerisinde gerçekleşmiş olmasından duyulan memnuniyet dile getirilmiştir . Sayın Başbakanımız bu süreçte gösterdikleri üstün çabalardan ötürü Emniyet , Jandarma ve devletin alakalı bütün birimlerine tebriklerini iletmiştir .

Terörle mücadele için yürütülen huzur ve demokrasi operasyonlarında nihai durum detaylı bir biçimde ele alınmış , Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bölücü terör örgütüne dönük operasyonlarının hız kesmeden devam etmesi kararlaştırılmıştır . Oramar , İkiyaka ve Dağlıca bölgelerinin terör örgütü mensuplarından temizlenmesinde sağlanan başarı ve Irak sınırı boyunca gerçekleştirilen harekatlar ile alakalı bilgi sunulmuştur .

Sayın Başbakanımız kış şartlarında da operasyonların kesintisiz sürdürülmesi talimatı vermişlerdir .

Suriye’de meydana gelen gelişmeler , hudut ötesinde DAEŞ unsurlarına karşın yürütülen ameliyatlar ve ortak yönetim güçleri ile beraber yürütülen harekat ele alınmıştır .
Zirve 2 saat sürdü

Yaklaşık 2 saat kadar süren toplantıya , Başbakan Yardımcıları Yalçın Akdoğan , Tuğrul Türkeş ve Numan Kurtulmuş , Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar , Adalet Bakanı Kenan İpek , Milli Koruma Bakanı Vecdi Gönül , İçişleri Bakanı Selami Altınok , Başbakanlık Müsteşarı Kemal Madenoğlu , Başbakan Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Ali Sarıkaya , Jandarma Kurmay Başkanı Korgeneral İbrahim Yaşar , Dışişleri Bakan Yardımcısı Naci Koru , Genelkurmay Harekat Başkanı Korgeneral Bahadır Köse , Dışişleri Müsteşar Vekili Ahmet Muhtar Gün , Emniyet Genel Müdürü Celalettin Kirsiz ve Kamu Güvenliği Müsteşarı Muhammed Dervişoğlu katıldı .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler