iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Cennet Koyu’nda sevimli bir fok

Cennet Koyu’nda sevimli bir fok

BODRUM’daki Cennet Koyu’na gelen bir Akdeniz foku turistlerin ilgi odağı oldu. Turistlerin bol bol fotoğrafını çektiği, suyun üzerinde yüzerek adeta poz veren sevimli fok, yarım saat sonra gözden kayboldu.

31 Ağustos 2015 Pazartesi - 55 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Göltürkbükü Mahallesi’nde gelişigüzel dolaşma teknelerinin yol uğrağı noktayı bulunan cçam ormanları ile ciltli Cennet Koyu’nda gün ortası saatlerinde ortaya sâdır Akdeniz foku görenleri şaşırttı. Teknelerle koya mevrut turistlerin içten izleyip, fotoraflarını çekmiş olduğu fokun insanlardan ve çevredeki yat ve botlardan tasalı olmaması dikkati çekti. Turistlerin beğenisini üstüne toplayan fok sağlıksız sayaç suyun üstünde yüzüp, tamamı sevimlliği ile değişik oyunlar yaptıktan sonradan bölgeden uzaklaşıp, gözden kayboldu.

Denizli’den tatile mevrut yer bilimi mühendisi Uygar Ermiş, sevimli fokun çarliston biber müddet teknelerinin etrafından dolaştığını belirtip, ‘Sasenearı anbean mütenakıs foklardan bir tanesini kıymetlendirmek bizim düşüncesince bibi bakirliğini esirgeyici Cennet Koyu’da iri ve latif bir şaşırtı oldu’ dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler