iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Cennet Koyu’nda sevimli bir fok

Cennet Koyu’nda sevimli bir fok

BODRUM’daki Cennet Koyu’na gelen bir Akdeniz foku turistlerin ilgi odağı oldu. Turistlerin bol bol fotoğrafını çektiği, suyun üzerinde yüzerek adeta poz veren sevimli fok, yarım saat sonra gözden kayboldu.

31 Ağustos 2015 Pazartesi - 52 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Göltürkbükü Mahallesi’nde değme dolaşma teknelerinin yol uğrağı noktayı bulunan cçam ormanları ile ciltli Cennet Koyu’nda gün ortası saatlerinde ortaya sâdır Akdeniz foku görenleri şaşırttı. Teknelerle koya mevrut turistlerin candan izleyip, fotoraflarını çekmiş olduğu fokun insanlardan ve çevredeki yat ve botlardan erinçsiz olmaması dikkati çekti. Turistlerin takdirini dair toplayan fok sağlıksız zaman suyun üstünde yüzüp, topu topu sevimlliği ile türlü oyunlar yaptıktan bilahare bölgeden uzaklaşıp, gözden kayboldu.

Denizli’den tatile mevrut yer bilimi mühendisi Uygar Ermiş, sevimli fokun ince müddet teknelerinin etrafından dolaştığını belirtip, ‘Sasenearı giderek eksilen foklardan birisini kullanmak bizim düşüncesince bibi bakirliğini esirgeyici Cennet Koyu’da şişman ve latif bir şaşırtı oldu’ dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler