iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Çeyrek Altın 2 Günde 5 Lira Arttı!

Çeyrek Altın 2 Günde 5 Lira Arttı!

Altın maliyetleri hemen hemen altı senenin en düşük seviyelerinden işlem görürken , yurtiçinde pazartesi bugünü düşürülen Rusya uçağının yarattığı endişeyle büyüyen dolara paralel tırmanıyor . 2 GÜN IÇERISINDE 5 LİRALIK YÜKSELİŞ Altının onsu 1 . 071 dolara civarı çekilirken , geçen gün 100 lirayı aşan gr altın da şu saatlerde 99 . 29 liradan satılıyor […]

26 Kasım 2015 Perşembe - 36 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0


Çeyrek Altın 2 Günde 5 Lira Arttı!
Altın maliyetleri hemen hemen altı senenin en düşük seviyelerinden işlem görürken , yurtiçinde pazartesi bugünü düşürülen Rusya uçağının yarattığı endişeyle büyüyen dolara paralel tırmanıyor .

2 GÜN IÇERISINDE 5 LİRALIK YÜKSELİŞ

Altının onsu 1 . 071 dolara civarı çekilirken , geçen gün 100 lirayı aşan gr altın da şu saatlerde 99 . 29 liradan satılıyor . Pazartesi Kapalıçarşı’da 158 liraya satılan çeyrek altın ise bu sabah 163 liradan satışta .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler