Ana sayfa / Haberler / Çocuklarını görebilmek için 600 bin liraya ihtiyacı var

Çocuklarını görebilmek için 600 bin liraya ihtiyacı var

Zonguldak’ta canlı Adem Özer’in çocuklarını görebilmesi için 600 bin lira vererek cerrahi müdahale olması gerekiyor. Özer, gözlerinin açılması için yetkililerden iane istedi. PaylaşTweetlePaylaşGönderYorum Yap
31 Ağustos 2015 09:40

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine Bağlı Koramanlar köyünde canlı Adem Özer, 7 yaşlarındayken el dilinde tavuk karası denilen hastalığa yakalandı. O zamanlarda gözleri az da olsa bulan Özer, 15 yaşına vardığında ise rüyet yetisini ağız ağıza kaybetti. Birçok hastaneye revan Özer, çareyi İstanbul’daki hususi benzer hastanede buldu. Hastane, Özer’den cerrahi müdahale için 600 bin lira isteyince, maddesel vaziyeti dobra sıfır Özer baştan kanayaklı kaldı.

Yetkililerden iane muntazır Adem Özer, yaşadıklarını şu şekilde anlattı:

‘Ben 7 yaşlarındayken el dilinde tavuk karası denilen hastalığa yakalandım ve 15 yaşımda gözlerimde ağız ağıza rüyet kaybı oldu. Birçok hastaneye gittim, tedavimin olmadığını söylediler. İstanbul’da hususi benzer hastanede tedavimin bulunduğu söylediler, cerrahi müdahale için 600 bin lira mal istediler. Maddi durumum olmadığından ameliyatımı olamıyorum. Ben çocuklarımı değerlendirmek istiyorum, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve izinli ağabeylerimize sesleniyorum, ego çocuklarımı değerlendirmek istiyorum.’

Özer’in benzeri Arzu Özer ise ‘Eşimin gözlerinin açılmasını istiyorum, değme yere ego götürüyorum kendisi gidemiyor, çocuklarını göremiyor, yetkililerden yardımlarını bekliyorum. Eşimin cerrahi müdahale olması gerekiyor, 600 bin lira sıralarında mal istendi. Benim biricik hevesi eşimin gözlerinin açılması ve çocuklarını görmesi’ halinde konuştu.

EMRAH YILDIZ

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir