Ana sayfa / Haberler / Çocuklarını görebilmek için 600 bin liraya ihtiyacı var

Çocuklarını görebilmek için 600 bin liraya ihtiyacı var

Zonguldak’ta canlı Adem Özer’in çocuklarını görebilmesi için 600 bin lira vererek cerrahi müdahale olması gerekiyor. Özer, gözlerinin açılması için yetkililerden iane istedi. PaylaşTweetlePaylaşGönderYorum Yap
31 Ağustos 2015 09:40

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine Bağlı Koramanlar köyünde canlı Adem Özer, 7 yaşlarındayken el dilinde tavuk karası denilen hastalığa yakalandı. O zamanlarda gözleri az da olsa bulan Özer, 15 yaşına ulaştığında ise müşahede yetisini ağız ağıza kaybetti. Birçok hastaneye revan Özer, çareyi İstanbul’daki hususi benzeri hastanede buldu. Hastane, Özer’den cerrahi müdahale için 600 bin lira isteyince, maddesel vaziyeti dobra sıfır Özer baştan biilaç kaldı.

Yetkililerden iane muntazır Adem Özer, yaşadıklarını şöyleki anlattı:

‘Ben 7 yaşlarındayken el dilinde tavuk karası denilen hastalığa yakalandım ve 15 yaşımda gözlerimde ağız ağıza müşahede kaybı oldu. Birçok hastaneye gittim, tedavimin olmadığını söylediler. İstanbul’da hususi benzeri hastanede tedavimin bulunduğu söylediler, cerrahi müdahale için 600 bin lira mülk istediler. Maddi durumum olmaması nedeniyle ameliyatımı olamıyorum. Ben çocuklarımı gitmek istiyorum, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve çıkışlı ağabeylerimize sesleniyorum, ego çocuklarımı gitmek istiyorum.’

Özer’in benzeri Arzu Özer ise ‘Eşimin gözlerinin açılmasını istiyorum, rastgele yere ego götürüyorum kendisi gidemiyor, çocuklarını göremiyor, yetkililerden yardımlarını bekliyorum. Eşimin cerrahi müdahale olması gerekiyor, 600 bin lira sıralarında mülk istendi. Benim mürekkep tane hevesi eşimin gözlerinin açılması ve çocuklarını görmesi’ biçiminde konuştu.

EMRAH YILDIZ

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir