iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ikinci Dağlıca açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ikinci Dağlıca açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dağlıca’daki terör saldırısıyla ilgili olarak, “Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğimize ve geleceğimize kasteden bu tür saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır” dedi.

07 Eylül 2015 Pazartesi - 45 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dağlıca’daki yıldırı saldırısıyla ait olarak, “Milletimizin bütünlük ve beraberliğine, kardeşliğimize ve geleceğimize kasteden bu cins saldırılar tek devir amacına ulaşamayacaktır” dedi. PaylaşTweetlePaylaşGönderYorum Yap 07 Eylül 2015 08:20

Hakkari’nin Yüksekova kazasının Dağlıca kesimindeki yıldırı saldırısıyla ait kendisine Cumhurbaşkanlığı’ndan mukayyet izah yapıldı. Açıklamada, “Hakkari’nin Yüksekova kazasının Dağlıca kesiminde askerlerimizin martir düşmelerine ve yaralanmalarına bozukluk bulunan iğrenç saldırıyı hızlı kınıyorum. Bölücü yıldırı örgütünün çıyan saldırısında martir sakıt düzenlilik güçlerimizin acısı milletçe yüreğimizi dağlamaktadır. Milletimizin bütünlük ve beraberliğine, kardeşliğimize ve geleceğimize kasdeden bu cins saldırılar tek devir amacına ulaşamayacaktır” denildi.

Açıklamanın devamında, “Ülkemizin huzur, düzenlilik ve istikrarını bozmayı amaçlayan bu saldırılar karşısında, eren milletimizin bütünlük ve el birliği süresince azimli birlikte vakfe sergileyeceğine inanıyorum. Dağlıca’daki iğrenç saldırıyı birlikte el hâlâ lanetliyor, eren şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı diliyor, yaralılarımıza aceleci şifalar dilek ediyorum” ifadelerine toprak verildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler