Ana sayfa / Haberler / Cumhurbaşkanlığı: Rus Uçağı Düşürüldü

Cumhurbaşkanlığı: Rus Uçağı Düşürüldü


Cumhurbaşkanlığı: Rus Uçağı Düşürüldü
Suriye sınırında Türkmen Dağı yakınlarında bir savaş uçağı düşürüldü . Cumhurbaşkanlığı , düşürülen uçağın Rus uçağı olduğunu bilgisini verdi .
Suriye sınırında , hangi ülkeye ait olduğu artık bilinmeyen bir savaş uçağı Türk jetleri aracılığıyla vurularak düşürüldü . Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılmış olan bildiride düşürülen uçağın Rus uçağı olduğu söylendi .

ERDOĞAN , GENELKURMAY BAŞKANI’NDAN BİLGİ ALDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Suriye sınırında hudut ihlali yapan uçağın düşürülmesi olayını takip ederek bir dizi telefon görüşmesi yaptığı söylendi . Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar , Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı telefonla arayarak olaya ilişkili olarak haber verdi .
Suriye Sınırında Düşürülen Rus Uçağı SU bir 24 Çıktı
DAVUTOĞLU’YLA GÖRÜŞECEK

Başka yetkililerden de haber alan Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın konuyu Başbakan Ahmet Davutoğlu ile de görüşeceği duyuruldu .
DÜŞÜRÜLEN UÇAK RUS UÇAĞI

Ülkemiz’nin hava sahasını ihlal ettiği ve uyarılara da aldırmadığı amaçlı angajman şartları çerçevesinde düşürülen uçağın SU bir 24 tipi Rus uçağı olduğu kaydedildi .

hakkında admin

Bunda Bakın

Görgü tanığı dehşeti anlattı!

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin gerçekleştirdiği ve 2 polisin şehit düştüğü bombalı saldırı büyük hasara yol açtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir