iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Cumhurbaşkanlığı: Rus Uçağı Düşürüldü

Cumhurbaşkanlığı: Rus Uçağı Düşürüldü

Suriye sınırında Türkmen Dağı yakınlarında bir savaş uçağı düşürüldü . Cumhurbaşkanlığı , düşürülen uçağın Rus uçağı olduğunu bilgisini verdi . Suriye sınırında , hangi ülkeye ait olduğu artık bilinmeyen bir savaş uçağı Türk jetleri aracılığıyla vurularak düşürüldü . Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılmış olan bildiride düşürülen uçağın Rus uçağı olduğu söylendi . ERDOĞAN , GENELKURMAY BAŞKANI’NDAN BİLGİ ALDI […]

24 Kasım 2015 Salı - 19 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0


Cumhurbaşkanlığı: Rus Uçağı Düşürüldü
Suriye sınırında Türkmen Dağı yakınlarında bir savaş uçağı düşürüldü . Cumhurbaşkanlığı , düşürülen uçağın Rus uçağı olduğunu bilgisini verdi .
Suriye sınırında , hangi ülkeye ait olduğu artık bilinmeyen bir savaş uçağı Türk jetleri aracılığıyla vurularak düşürüldü . Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılmış olan bildiride düşürülen uçağın Rus uçağı olduğu söylendi .

ERDOĞAN , GENELKURMAY BAŞKANI’NDAN BİLGİ ALDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Suriye sınırında hudut ihlali yapan uçağın düşürülmesi olayını takip ederek bir dizi telefon görüşmesi yaptığı söylendi . Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar , Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı telefonla arayarak olaya ilişkili olarak haber verdi .
Suriye Sınırında Düşürülen Rus Uçağı SU bir 24 Çıktı
DAVUTOĞLU’YLA GÖRÜŞECEK

Başka yetkililerden de haber alan Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın konuyu Başbakan Ahmet Davutoğlu ile de görüşeceği duyuruldu .
DÜŞÜRÜLEN UÇAK RUS UÇAĞI

Ülkemiz’nin hava sahasını ihlal ettiği ve uyarılara da aldırmadığı amaçlı angajman şartları çerçevesinde düşürülen uçağın SU bir 24 tipi Rus uçağı olduğu kaydedildi .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı medyum timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler