iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Dağlıca Saldırısında Tam 400 Kilo Patlayıcı Kullanılmış

Dağlıca Saldırısında Tam 400 Kilo Patlayıcı Kullanılmış

Dağlıca’da PKK’lılar, operasyona giden iki zırhlı araç geçerken tuzakladığı 400 kilo C-4’ü uzaktan kumanda ile patlattı. Hainler yağmurlu ve puslu havadan yararlandı.

07 Eylül 2015 Pazartesi - 88 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Hakkari’nin Yüksekova İlçesi kırsalında PKK’lı teröristler yola 100 mt. aralıklarla tuzakladıkları 400 kilogram C-4 plastik patlayıcıyı, Dağlıca Tabur Komutanlığı’ndan operasyona revan dü zırhlı otomobilin geçişi esnasında patlattı. Bombalı saldırıda baş döndürücü sayıda martir ve yaralının bulunduğu belirtildi.

PATLAYICIYI YAĞMURLU VE SİSLİ HAVADA DÖŞEDİLER

Teröristlerin 400 kiloluk bombayı yağmurlu ve dumanlı açıktan da bilistifade yola döşedikleri ortaya çıktı. Hainler 400 kiloluk patlayıcıyı askeri vasıtaların geçişi esnasında açıktan komuta ile patlattı.

SICAK TEMAS KURULDU

Şehit ve yaralıların bulunduğu saldırıdan sonradan alanda iklim destekli harekât başlatıldı. hususi birliklerin de katılmış bulunduğu operasyonda teröristlerle hamam değinme kurulduğu ve baş döndürücü sayıda PKK’lının öldürülmüş bulunduğu mevrut bilgiler arasında. (Kaynak: Milliyet)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler