iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Diyarbakır’da Çıkan Olaylar Gece Şiddetlendi

Diyarbakır’da Çıkan Olaylar Gece Şiddetlendi

Diyarbakır’da öğlen saatlerinde başlayan olaylar, gece şiddetlendi. Kentin birçok bölgesinde yüzleri maskeli gruplar, polise taş, havai fişek, molotof kokteyli ve ses bombaları ile saldırdı.

13 Eylül 2015 Pazar - 83 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Diyarbakır biçim Sur ve Silvan ilçelerinde sokağa çıkacak yasağı duyuru edilmesi zımnında çağ meridyen düzlemi saatlerinde şehrin nice sahasında çıkan olaylar, geceleyin şiddetlendi. Merkez Bağlar ile Yenişehir ilçeleri kazanmak üzere, nice yerde ortaya çıkan yüzleri maskelenmiş gruplar, barikat kurmuş oldukları metodları trafiğe kapatarak, polise ahenk bombası, hoppa fişek, molotof ve taşlarla saldırdı.

4 KİŞİ YARALANDI

Polis de, göstericilere biber gazı ve basınçlı su ile karışma ederken, Yenişehir ilçesine ilişkin Seyrantepe semtinde yaşanmış olan silahlı arbede sırasında olayların ortasında artan 4 kişi yaralandı.

1 KİŞİNİN DURUMU AĞIR

Yaralılar ambulanslarla Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak otama dibine alınırken, müşterek şahısnin afiyet durumunun ciddi bulunduğu öğrenildi.

Olayların sürdüğü kentte, toprak arsa tabanca ve patlama sesleri duyulurken, manşet ekipleri disiplin düzenlilik önlemi aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler