iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Diyarbakır’da Cinnet Getiren Şahıs Av Tüfeğiyle Dehşet Saçtı

Diyarbakır’da Cinnet Getiren Şahıs Av Tüfeğiyle Dehşet Saçtı

Diyarbakır Kulp ilçesi Hamzalı Mahallesi’nde geçen gün akşam saatlerinde , bundan önce ruhsal iyileştirme gördüğü öğrenilen İ . O . adlı şahıs ile P . A . , A . A . ve E . A . aralarında tartışma yaşandı . Bunun üzerine cinnet getiren İ . O . , eline aldığı av tüfeği ile […]

21 Kasım 2015 Cumartesi - 26 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Diyarbakır'da Cinnet Getiren Şahıs Av Tüfeğiyle Dehşet Saçtı
Diyarbakır Kulp ilçesi Hamzalı Mahallesi’nde geçen gün akşam saatlerinde , bundan önce ruhsal iyileştirme gördüğü öğrenilen İ . O . adlı şahıs ile P . A . , A . A . ve E . A . aralarında tartışma yaşandı . Bunun üzerine cinnet getiren İ . O . , eline aldığı av tüfeği ile rastgele ateş etti . Olayda , P . A . , A . A . ve E . A . yaralandı .

YARALILAR TEDAVİ ALTINDA

Yaralılar olay mahaline çağrılan ambulanslarla Dr . Abdullah Biroğul Kulp İlçe Hükümet Hastanesi’ne kaldırıldı . Burada ilk müdahalesi yapılmış olan yaralılar , daha daha sonra , Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi . İ . O . ‘yu gözaltına edinilen jandarma , olayla alakalı bir sürü yönlü soruşturma başlattı .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler