iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Diyarbakır’da Tahir Elçi’nin Öldürülmesiyle İlgili 3 Kişi Gözaltında

Diyarbakır’da Tahir Elçi’nin Öldürülmesiyle İlgili 3 Kişi Gözaltında

Diyarbakır’da Tahir Elçi’nin hayatını yitirdiği saldırı ile ilgili 3 birey tutuklandı . Gözaltına alınanların durum öncesinde 2 polisi şehit ederek kaçan PKK’lılardan Uğur Yakışır’ın ağabeyi , kuzeni ve tek arkadaşı meydana geldiği duyuruldu . 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI Diyarbakır’ın Sur kazası Balıkçılarbaşı Meydanı’nda çatışmada 2 polisi şehit ederek Tahir Elçi’nin hayatını yitirdiği sokağa kaçan ve […]

16 Aralık 2015 Çarşamba - 50 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Diyarbakır'da Tahir Elçi'nin Öldürülmesiyle İlgili 3 Kişi Gözaltında
Diyarbakır’da Tahir Elçi’nin hayatını yitirdiği saldırı ile ilgili 3 birey tutuklandı . Gözaltına alınanların durum öncesinde 2 polisi şehit ederek kaçan PKK’lılardan Uğur Yakışır’ın ağabeyi , kuzeni ve tek arkadaşı meydana geldiği duyuruldu .

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Diyarbakır’ın Sur kazası Balıkçılarbaşı Meydanı’nda çatışmada 2 polisi şehit ederek Tahir Elçi’nin hayatını yitirdiği sokağa kaçan ve arbede esnasında yaralandığı öğrenilen PKK’lılardan Uğur Yakışır’ın ağabeyi N . Y . , kuzeni O . Y . ile arkadaşı M . E . Diyarbakır Güven Müdürlüğü Terörle Uğraş Şube Müdürlüğü ekipleri aracılığıyla bu sabah Bağlar İlçesi’nde tutuklandı .

Gözaltına edinilen 3 birey sorgulanmak üzere Terörle Uğraş Şubesi’ne götürüldü .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler