iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Dolar 3,04’ü Aştı

Dolar 3,04’ü Aştı

Geçen hafta ilk kez 3,00 seviyesini aşarak tarihi rekor tazeleyen dolar,yurtdışı işlemlerinde yeni haftaya Türk Lirası karşısında 3,04’ü görerek başladı.

07 Eylül 2015 Pazartesi - 88 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Asya işlemlerinde 01.21’de 3.0454 seviyesine denli terfian rekorunu tazeledi.

Dolar, evvel şeb 3,0475 ile dünkü zamanı zirvesini görmesinin arkası sıra bu sabahleyin 3,0320 seviyelerinden muamelat görüyor.

GEÇEN HAFTA ZİDVE YAPMIŞTI

Dolar, Cuma haset Amerika tarımdışı istihdam verisi sonrası 3 liranın hakkında çıkmak ve haftayı 3,01 seviyesine benzeyen kapatmıştı.

DÜNYANIN EN KÖTÜ PARASI OLDU

Bu yıl esasen beri dolar karşısında yüzdelik 22 bedel kaybeden lira, dünyanın en biçimsiz başarım yayınlayan mal birimlerinden bir tanesi oldu.

TERÖR OLAYLARININ ETKİSİ

Siyasi kapalılık ve asayiş endişelerinin arttığı ortak devirde Çin gelişmesine müteveccih endişeler ve Fed nema artırımı beklentileri dolayısıyla büyümekte bulunan devletlerin genelinde yaşanmış bulunan satı dalgası, mal ünitesi üstündeki satı baskısını artırıyor.

GÜNCEL FAİZ ORANLARI İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler