Ana sayfa / Yaşam / En Güzel Abiye ve Nişanlık Modelleri Düğün Mevsimi’nde

En Güzel Abiye ve Nişanlık Modelleri Düğün Mevsimi’nde

Düğün törenleri sadece gelin ve damat için değil, çiftin yakın akrabaları, arkadaşları ve davetliler için de özeldir. Törende giyilecek düğün kıyafetleri de bu nedenle ayrı bir özen ve dikkatle seçilir. Düğün töreni dünya evine giren çiftin sevdikleri ile birlikte eğlenmesi için düzenlenen bir törendir. Böyle özel bir törene davet edilenler de bu nedenle seçtikleri kıyafetle çifte özel olduklarını hissettirmelidir.

Düğün Kıyafeti Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Davetli olduğunuz bir düğüne salaş ve gündelik bir kıyafetle katılmanız mümkün değildir. Konuk olarak davet edildiğiniz bu törene şık ve zarif bir kıyafetle katılmanız evlenecek olan çifte saygınızı gösterir. Düğün kıyafetleri seçiminde mekana uygun tercihler yapmak gerekir. Örneğin, kır düğünü konseptindeki bir düğüne salon kıyafeti ile katılmak nasıl uygun değilse çok gösterişli bir mekanda yapılan törene de salaş ve sokak tarzı bir kıyafetle katılmak uygun olmayacaktır.

Genellikle düğünlerde beyaz renkli abiyeler de tercih edilmez. Bunun en önemli nedeni gelindir. Gelinlik o gecenin en gözde kıyafetidir. Gelinin önüne geçecek elbise modelleri seçmek geline haksızlık olur. Özellikle genç kızlar arkadaşlarının düğün töreninde beyaz renkten mümkün olduğunca uzak durmalıdır. Mümkünse beyaz yerine pudra, uçuk pembe gibi renkler tercih edilmelidir. Düğün kıyafetleri ve abiye seçimi ile ilgili bilgi almak için http://dugunmevsimi.com/abiye-ve-nisanlik adresi ziyaret edebilirsiniz.

hakkında admin

Bunda Bakın

Düğün Davetiye Modelleri

  Düğün mevsiminin açılması ile birlikte çiftlerin en çok düğün davetiye modelleri arayışı içerisinde olduğu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir