iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Erdoğan, Çatalca Eski İlçe Başkanı’nın Tabutunu Omuzladı

Erdoğan, Çatalca Eski İlçe Başkanı’nın Tabutunu Omuzladı

Cuma namazını Çatalca’ya ilişkili Gökçeali köyünde kılan Cumhurbaşkanımız Erdoğan , burada arkadaşı ve eskiyen AK Parti Çatalca İlçe Başkanı Engin Bilgin’in cenaze merasimine katıldı . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , arkadaşı ve eskiyen AK Parti Çatalca İlçe Başkanı Engin Bilgin’in cenaze merasimine katıldı . VALİ ŞAHİN VE TOPBAŞ DA EŞLİK ETTİ Öğlen saatlerinde Kısıklı’daki konutundan […]

20 Kasım 2015 Cuma - 28 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Erdoğan, Çatalca Eski İlçe Başkanı'nın Tabutunu Omuzladı
Cuma namazını Çatalca’ya ilişkili Gökçeali köyünde kılan Cumhurbaşkanımız Erdoğan , burada arkadaşı ve eskiyen AK Parti Çatalca İlçe Başkanı Engin Bilgin’in cenaze merasimine katıldı .
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , arkadaşı ve eskiyen AK Parti Çatalca İlçe Başkanı Engin Bilgin’in cenaze merasimine katıldı .

VALİ ŞAHİN VE TOPBAŞ DA EŞLİK ETTİ

Öğlen saatlerinde Kısıklı’daki konutundan ayrılan Erdoğan , Çatalca’ya ilişkili Gökçeali köyüne geldi . Burada cuma namazını kılan Erdoğan’a , Sıhhat Bakanı Mehmet Müezzinoğlu , İstanbul Valisi Vasip Şahin , Megakent Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci de eşlik etti .
ARKADAŞININ TABUTUNU SIRTLADI

Erdoğan , sonrasında benzer camide , arkadaşı da meydana gelen eskiyen AK Parti Çatalca kaza başkanı Engin Bilgin’in cenaze merasimine katıldı . Cenazede , Bilgin’in eşi Selma Bilgin , çocukları Esra , Sümeyye ve kardeşi Sezgin Bilgin taziyeleri kabul buyurdu . Bilgin’in 7 yaşlarındaki oğlu Enes Bilgin , cenaze namazını süresince Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın yakınında durdu .

Bilgin’in cenazesi , kılınan namazın sonrasında köy kabirliğinde toprağa verildi .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler