iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Erdoğan – Davutoğlu Görüşmesi Salı’ya Ertelendi

Erdoğan – Davutoğlu Görüşmesi Salı’ya Ertelendi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la Başbakan Ahmet Davutoğlu aralarında bu sabah inşa edilmesi beklenen müzakere Salı gününe ertelendi . Cumhurbaşkanlı kaynaklarından alınan bilgiye yönelik , Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu müzakeresi bu akşam olmayacak . Müzakerenin yarın gerçekleşmesi bekleniyor . Müzakere sonrasında yepyeni hükümetin izah etmesi bekleniyor .

23 Kasım 2015 Pazartesi - 53 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Erdoğan - Davutoğlu Görüşmesi Salı'ya Ertelendi
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la Başbakan Ahmet Davutoğlu aralarında bu sabah inşa edilmesi beklenen müzakere Salı gününe ertelendi .
Cumhurbaşkanlı kaynaklarından alınan bilgiye yönelik , Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu müzakeresi bu akşam olmayacak . Müzakerenin yarın gerçekleşmesi bekleniyor . Müzakere sonrasında yepyeni hükümetin izah etmesi bekleniyor .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı medyum timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler