iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Erdoğan Koza-İpek hakkında ilk konuştu

Erdoğan Koza-İpek hakkında ilk konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Koza – İbirçok’e yapılmış olan operasyonlarla alakalı ilk defa sohbet etti . Erdoğan isim koymadan , kayyum atanan İpek – Koza Holding amaçlı ” Terör örgütlerine dayanak veren kurumlarla mücadele edilecek ” dedi . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın , Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden bir takım kani önderlerini kabulünde , terörü […]

27 Ekim 2015 Salı - 61 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Erdoğan Koza-İpek hakkında ilk konuştu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Koza – İbirçok’e yapılmış olan operasyonlarla alakalı ilk defa sohbet etti . Erdoğan isim koymadan , kayyum atanan İpek – Koza Holding amaçlı ” Terör örgütlerine dayanak veren kurumlarla mücadele edilecek ” dedi .
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın , Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden bir takım kani önderlerini kabulünde , terörü hortlatmaya çalışanlar olmasına nazaran , 1990’lardaki meşum günlere geriye dönülmesine hiçbir zaman vesile verilmeyeceğini söylediği söylendi .

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Erdoğan , Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden iştirak eden 67 kani önderiyle bir araya geldi .

13 YILDA MEYDANA IŞTIRAK EDEN SESSİZ DEVRİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan , misafirlere hitaben yaptığı konuşmada , istişarenin önemine değinerek , sıkıntıları bölge sakinlerinden kendi dinlemeyi amaçladığını belirterek , Türkiye’de nihai 13 yılda meydana iştirak eden suskun devrimin , Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde de somut bir biçimde hissedildiğini altını çizdi .

” Demokratik Açılım ” , ” Ulusal Birlik ve Kardeşlik Projesi ” ve ” Çözüme Giden Yol ” adı altında gerçekleştirilmiş çalışmaların , birlik ve beraberlik içerisinde kardeşliği perçinlemeyi hedeflediğine dair Erdoğan , Batı ile Doğu’nun bütünleşmesini talep etmeyen kesimlerin , mevzubahis pozitif gelişmelerden huzursuz olduklarını kaydetti .

MEŞUM GÜNLERE GERİ DÖNÜLMEYECEK

Erdoğan , terörü hortlatmaya çalışanlar olmasına nazaran , 1990’lardaki meşum günlere geriye dönülmesine hiçbir zaman vesile verilmeyeceğini de ifade etti .

Terörle ve kirli odaklarla hukuk çerçevesinde mücadelenin süreceğine dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan , bölge halkının manzarayı net olarak gördüğünü tanımladı .

SADECE DEVLETİN MESELESİ DEĞİL . . .

Cumhurbaşkanı Erdoğan , terör teşkilatıyla ve onun güdümündeki yapılarla mücadelenin yalnızca devletin , hükümetin ve güvenlik güçlerinin meselesi olmadığına dikkati çekerek , bu sorunla mücadelede , bölge insanlarının duyarlılığının ve azminin kocaman önem taşıdığını altını çizdi .

Erdoğan’ın , konuşmasının sonrasında , bölgeden iştirak eden kani önderlerinin görüş ve değerlendirmelerini de dinlediği kaydedildi .

Cumhurbaşkanı Erdoğan , geçen salı günü de Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden 16 ilden 61 kani önderiyle Beştepe’de bir araya gelmişti .

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarınca , bölgedeki vaziyet ile alakalı farklı kani önderlerinden doğrudan bilgi edinmeyi planlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın , bu çeşit toplantılara bir sonraki süreçte de devam edeceği belirtildi .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler