iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Erdoğan, Ömer Faruk’u unutmadı

Erdoğan, Ömer Faruk’u unutmadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , yaralı köpeği Yozgat Hükümet Hastanesinde tedavi ettirmek aradığı sırada çekilen görüntüleriyle hatırlanan 9 yaşlarındaki Ömer Faruk Yıldırım’a köpek ödül etti . Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı , Belediye Başkanı Kazım Arslan ve AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ile Yıldırım’ın evine iştirak eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ , […]

06 Kasım 2015 Cuma - 49 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Erdoğan, Ömer Faruk'u unutmadı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , yaralı köpeği Yozgat Hükümet Hastanesinde tedavi ettirmek aradığı sırada çekilen görüntüleriyle hatırlanan 9 yaşlarındaki Ömer Faruk Yıldırım’a köpek ödül etti .

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı , Belediye Başkanı Kazım Arslan ve AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ile Yıldırım’ın evine iştirak eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ , ödül minik köpeği teslim etti .

Ömer Faruk Yıldırım’ın ailesiyle bir zaman sohbet eden Bozdağ , yaptığı açıklamada , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aracılığıyla gönderilen ödülü mahaline ulaştırmak amaçlı geldiklerini ifade ederek , ” Biz bir elçiyiz . Sayın Cumhurbaşkanımızın Ömer Faruk’a hediyesini getirdik ” dedi .

Küçük Ömer Faruk ise 6 ay öncesinde boynundan yaralanmış bir köpeği hastaneye götürerek tedavi ettirmek istediğini , fakat bunu muvaffak olamadığını ifade ederek , ” ileri ki zamanlarda veterinere götürdüm ve baytar güzelce tedavisini yaptı . Köpek daha sora evimizde bir müddet konuk oldu ” diyerek yaşadıklarını aktardı .

Dünyada kendini üzen pekçok olay olduğunu da ifade eden Yıldırım , ” Beni çok üzen bir şey daha var . O da yeryüzünde akan kanlar . Filistin’de , Gazze’de , Irak’ta , Suriye’de , Çeçenistan’da , Pakistan’da . Buralarda kardeşlerimiz öldürülüyor . Yazık değil mi? Benim yaşımdaki çocuklar öldürülüyor , bebekler öldürülüyor . Yazık günah değil mi? ” ifadesini kullandı .

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ailesi ile kendisini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde verdiği Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna davet ettiğini dile getiren Ömer Faruk Yıldırım , ” Reisicumhurun bizi saraya davet edip orada ağırlaması , oranın hakikaten halkın evi olduğunu gösterdi . Cumhurbaşkanımızın bana vermiş olduğu hediyeler amaçlı de teşekkür ederim . Allah onu başımızdan noksan etmesin , Allah ona yardım etsin ve ona uzun ömür versin . Köpeğime kavuştum . Köpeği getirenlere de teşekkür ederim . Çok sevinçli oldum ve köpekleri çok seviyorum . Ismini ‘Revan’ koydum ” şeklinde sohbet etti .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler