iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Erdoğan Rusya’nın Ailesi İle İlgili İddialarına Sert Cevap Verdi

Erdoğan Rusya’nın Ailesi İle İlgili İddialarına Sert Cevap Verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan , Türk – İş Genel Kurulu’nda açıklamalarda bulundu . Rusya’nın petrol iddialarına yanıt veren Erdoğan , ” Aileyi bu işe karıştırmak işin çok daha ahlaki noktasıdır . İran bunu geçmişte yaptı . Açtım konuştum , böyle devam ederse bunun bedelini ‘İran olarak çok ağır ödersiniz’ . 10 gün falan sürdü , daha sonra […]

03 Aralık 2015 Perşembe - 65 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Erdoğan Rusya'nın Ailesi İle İlgili İddialarına Sert Cevap Verdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan , Türk – İş Genel Kurulu’nda açıklamalarda bulundu . Rusya’nın petrol iddialarına yanıt veren Erdoğan , ” Aileyi bu işe karıştırmak işin çok daha ahlaki noktasıdır . İran bunu geçmişte yaptı . Açtım konuştum , böyle devam ederse bunun bedelini ‘İran olarak çok ağır ödersiniz’ . 10 gün falan sürdü , daha sonra sitelerinden bunu kaldırdılar . ” dedi .

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

” Bizim inancımızda işçinin emeği kutsaldır . Türkiye uzun yıllar 1 Mayıs krizleri yaşadı . 1 Mayıs’ın işçi bayramı olarak kutlanması için pek çok teşebbüs yapıldı . Dikkat ediniz bu çabaların çoğunda 1 Mayıs bir bahane olarak kullanılmıştır . Başbakanlığım döneminde bu soruna sahip çıktım . Fakat 1 Mayıs bahanesiyle ülkenin ve milletin huzurunu kaçırmak için uğraşanları bu da durdurmadı .

” BİN 300 LİRANIN ALTINA HİÇBİR İŞ VEREN ÜCRET ÖDEYEMEZ ”

1300 liranın altında hiçbir iş veren ücret ödeyemez . Bu ister Batı’da olsun ister Doğu’da , 1300 lira vereceksin .

Yılbaşından sonra emekli maaşların zemininde 1000 lira alt hudut haline gelecek . İşte emekçi dostu olmak budur . İş veren olarak siz de kani ekonomisini öğrenin .

”BANA TARAFSIZ OL DİYENLERE . . . ”

Cumhurbaşkanı olarak tüm projelerin yanında hükümetimizin ve başbakanımızın her zaman yanındayım . Biliyorum ben bunları söyleyince birileri hemen ‘Cumhurbaşkanı tarafsız olmalı’ diyenler olarak . Daha önce de ifade ettim , ben ülkemin ve milletimin aleyhine olacak hiçbir konuda tarafsız olamam .

Tüm sıkıntıların temelinde mevcut anayasa yatıyor .

Anayasa izleme komitesi kaidem dedik , muhalefet bu komiteye aza vermedi .

Türkiye kadim ilişkileri ve coğrafi konumu sebebiyle sürekli teyakkuz halinde olmak zorundadır . Suriye’deki olaylar küresel bir sorun haline gelmiştir .

” RUSYA’NIN SURİYE’DE NE İŞİ VAR ”

Türkiye olarak nasıl Balkanlar’a , Akdeniz’e biçare kalmamız mevzubahis değilse Suriye için de geçerli . Onun için diyorum Rusya Suriye’de ne arıyor . Neymiş BM’nin izni varmış , Esed çağrı edince girilirmiş . 380 bin insanın katilinin davetine icabet etmeye mecbur değilsiniz . Bunu Sayın Putin’in kendisine de söyledim . Suriye’nin toprak bütünlüğüne saygılıyız , ama Suriye’de meşru bir yönetim yoktur . Esed yönetimi çok küçük bir toprakla böyle bir iddiada bulunamaz . Suriye’deki meşru muhatap Suriye halkıdır .

” RUSYA İSPATLAMALI ”

Türkiye Cumhuriyeti’nin IŞİD’den petrol aldığını belgelerle Rusya kanıt etmeye mecburdur . Aksi takdirde iftiradır . Şayet kanıt ederlerse ben makamımda durmam . Şayet edemezlerse kendisi de koltuğunu bırakır mı , bu önemli . Türkiye’nin petrol aldığı , doğalgaz aldığı yerler bellidir . Rusya , İran , Azerbaycan , Kuzey Irak , Katar , Cezayir ve ara ara Nijerya’dan biz bu ihtiyacı karşılıyoruz . Hem Rus pasaportu sahibi hem de Suriyeli meydana gelen George Haşravi bu işin en büyük tüccarıdır . Hem petrolü alıyor , hem rejime satıyor . Bunu en nihai ABD Hazine Bakanlığı açıkladı . Bir de Rusların satranç ustası var , o da bu işi yapıyor . Elimizde belgeleri var bunu açıkladık , açıklayacağız .

” İRAN BUNU GEÇMİŞTE YAPMIŞTI ”

Aileyi bu işe karıştırmak işin çok daha ahlaki noktasıdır . İran bunu geçmişte yaptı . Açtım konuştum , böyle devam ederse bunun bedelini ‘İran olarak çok ağır ödersiniz’ . 10 gün falan sürdü , daha sonra sitelerinden bunu kaldırdılar . Bugüne kadar 380 binin insanın hayatını kaybettiği 12 milyon insanın yerinden edildiği bir Suriye’yi ve onun bağlantılarını konuşuyoruz . Bize göre Suriye’deki asıl sorun budur . Bu sorun çözülmeden ne terör ne de mülteci meselesinde ilerleme olmaz . Suriye’de sebepler yerine sadece sonuçlara odaklanıp harekat planları yapılıyor . Bizim derdimiz suriye halkının en kısa sürede ülkelerinde kendilerine güvenli ve huzurlu bir gelecek kurabilmelerine yardımcı olmaktır . “

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler