Ana sayfa / Yaşam / Erkek Ayakkabı Modası

Erkek Ayakkabı Modası

 

Kırklı yaşlarda bir matematik öğretmeni olarak ayakkabı seçimlerimde hep aynı tarzı aynı kaliteyi takip ederim. Açıkcası istikrarlı olmam sayesinde bu günlere geldiysem, aynı istikrarı ayakkabılarımdan saçıma kadar da gösteriyorum. Sizlere biraz sapkınlık olarak gelebilir ancak ben de bu konuda değişmez olan biriyim ve ayakkabıda kalite benim içim çok önemli. Hep aldığım bilindik bir markanın modeli var, geçenlerde tekrar aldım fakat o kadar çabuk yıprandı ki, beni şaşırttı. Aynı modelde daha kaliteli ayakkabılar istediğimi de okuldan birkaç arkadaşa söylemiştim. Sırada düz siyah bir spor klasik ayakkabı arıyordum. Öğretmeniz sonuçta ve eğer işiniz etüt ortamındaysa sürekli ayakta oluyor, uzun saatler çalışıyorsunuz. Aldığım erkek ayakkabı modası geçmemiş olmalıydı, öyle şıklık peşinde hiçbir zaman olmadım yine değildim.

Genç öğretmen arkadaşlardan biri de duymuş, beni yanına çağırıp internetten ayakkabı gösterdi. “Ben internetten almam, güvenli gelmiyor.” dedim. Artık herkesin internetten alışveriş yaptığını, internette daha çok seçenek olduğunu söyledi. “Dokunmadan giymeden nasıl alayım?” dedim. Alıştığım şey buydu, gider, giyer güvenle alırım. Öğretmen arkadaş güvenebileceğimi, daha önce aynı siteden alışveriş yaptığını söyledi. Sitenin adresini alıp, evde bakarım dedim. Çok istekli olmasam da daha önce duymadığım http://www.nevzatonay.com.tr/ adresine girip gezmeye başladım. Fotoğraflardan bile ayakkabıların kalitesi belli oluyordu. Ben zaten kaliteden anlarım, ayakkabılar gerçek deri ve çok rahat görünüyorlardı. Bir tanesini beğenip, aldım. Tedirgin olmuştum, ilk internet alışverişimdi ancak güvenle Nevzat Onay’dan ayakkabı alabileceğimi gördüm. Ayakkabı elime ulaştığında fotoğraflardan daha kaliteli duruyordu. Ben siyah spor günlük bir ayakkabı olan erkek ayakkabı aldım. Bu yazıyı da sizlerde güvenle, korkmadan alın diye yazıyorum. Artık ayakkabılarımın markası belli, üstelik modelleri ile de galiba artık beni çekmeye başladı. Başka model ayakkabılarını da deneyeceğim.

Nevzat Onay ayakkabı işini gayet iyi biliyor, kendinize ve sevdiklerinize güvenle alabilirsiniz. Üstelik sadece erkekler için de ayakkabı üretmiyorlar. Pişman olmayacağınız adres http://www.nevzatonay.com.tr/ ‘yi ziyaret edin.

hakkında admin

Bunda Bakın

Düğün Davetiye Modelleri

  Düğün mevsiminin açılması ile birlikte çiftlerin en çok düğün davetiye modelleri arayışı içerisinde olduğu ...

4 comments

  1. Hiç duymadım bu markayı. Güzel tarz modeller varmış yazlık modeller çok iyiymiş gerçekten.

  2. Satış temsilcisi bir arkadaşımdan duymuştum, takım elbise altına giydiği ayakkabıların hepsini nevzat onaydan alıyormuş, gayet güzel duruyor. Ben de işim gereği klasik giyindiğim için klasik model ayakkabılar almak durumundayım. İlk siparişimi biraz önce verdim, ayakkabım geldiğinde de yorumlarımı yazacağım.

  3. Resimdeki siyah deri ayakkabı duruşuyla ve uygun fiyatıyla aklımı çeldi diyebilirim. Kapıda ödeme kolaylığı varsa almayı düşünebilirim.

  4. küçük bir marka gibi duruyor ama ben de diğer arkadaşlara kesinlikle katılıyorum, kaliteli ayakkabılar üretiyorlarmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir