iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Fırında Makarna

Fırında Makarna

  Herkesin en sevdiği yiyeceklerin başında gelen fırında makarna içeriğinde ki karbonhidrattan kaynaklı olarak fazla yenildiğinde kilo sorunlarına yol açabiliyor. Bunun olmasını istemediğimiz için firma olarak şöyle bir şey düşündük madem herkes makarnayı yiyor bu makarnanın besin değerlerini arttıralım, böylece kilo problemleri de azalsın. Bu Nasıl Olacak? Sizler için çeşitli makarnalar ürettik bu sayede besin […]

13 Aralık 2016 Salı - 4 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

 

Herkesin en sevdiği yiyeceklerin başında gelen fırında makarna içeriğinde ki karbonhidrattan kaynaklı olarak fazla yenildiğinde kilo sorunlarına yol açabiliyor. Bunun olmasını istemediğimiz için firma olarak şöyle bir şey düşündük madem herkes makarnayı yiyor bu makarnanın besin değerlerini arttıralım, böylece kilo problemleri de azalsın.

Bu Nasıl Olacak?

Sizler için çeşitli makarnalar ürettik bu sayede besin değerlerini arttırdık. Kilo problemini ortadan kaldırdık. Üretmiş olduğumuz sebzeli makarnalar, erişteler ve tam buğday makarnalar sayesinde hem yüksek olan besin içerikleri elde ettik hem de çok sevilen fırında makarnayı sağlıklı bir hale getirdik.

Firmamıza Nasıl Ulaşacaksınız?

Firmamız da doğal ve sağlıklı beslenmeniz için üretilip hizmetinize sunulan fırında makarnalara ulaşmanız için yapmanız gereken şey oldukça basittir. İnternet üzerinden firmamızın adresi olan http://www.makarnalutfen.com/ adresine girin, ürünlerimizi inceledikten ve kararınızı verdikten sonra ister siparişlerinizi online olarak verin isterseniz de firmamıza ait olan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak hem merak ettiklerinizi sorun hem de siparişinizi verin. Sizin ve ailenizin sağlığı için üretmiş olduğumuz organik ürünlere firmamız sayesinde uygun fiyatlara ulaşabileceksiniz.

firinda-makarna-tarifi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı medyum timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler