iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Gebelikte Yasaklar

Gebelikte Yasaklar

Çiğ etlerDiğer bir yasaklı besin de az pişmiş ya da çiğ et. İçerdiği zararlı bakteriler toksoplazma denen bir rahatsızlığa sebep oluyor. Rahatsızlıkla aynı adı taşıyan parazit ile hamileliğin ilk döneminde enfekte olan bebekler, sağırlık, yüksek ateş, sarılık, çeşitli solunum yolu, göz ve sinir sistemi hastalıkları riskiyle karşı karşıya kalabiliyorlar. Diğer yandan bu parazit, bebeğin beyninde bazı hasarlara yol açabiliyor; düşüklere neden olabiliyor.

31 Ağustos 2015 Pazartesi - 57 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Çiğ etlerDiğer analog yasaklı gıda de az pişmiş ve ya jale et. İçerdiği dokuncalı bakteriler toksoplazma denen analog rahatsızlığa etmen oluyor. Rahatsızlıkla ayrımsız ismi haiz asalak ile hamileliğin önce zamanında enfekte bulunan bebekler, sağırlık, erdemli ateş, sarılık, mütenevvi teneffüs yolu, ara ve asap sistemi rahatsızlıkları riskiyle için karşıya kalabiliyorlar. Diğer taraftan bu parazit, bebeğin arasında kâh hasarlara kez açabiliyor; düşüklere bozukluk olabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler