iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

Gözaltına almak istediği terörist tarafından şehit edildi

Gözaltına almak istediği terörist tarafından şehit edildi

Karakoyun ilçesinde bölücü terör örgütü PKK mensubu olduğu belirlenen 2 şahısyi gözaltına almak isteyen polis memuru, açılan ateş sonucu şehit oldu.

01 Eylül 2015 Salı - 32 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Karakoyun ilçesinde bölücü yıldırı örgütü PKK personeli bulunduğu belirlenen 2 şahısyi gözaltına kabul etmek talip kolluk memuru, oluşturulan acı kararı martir oldu. 

Alınan bilgiye göre, kaymakamlık merkezindeki bir pastanede PKK’lı 2 teröristin bulunduğu ihbarı ilişkin işletmeye revan kolluk memuru Olgun Kurbanoğlu, şüphelileri gözaltına kabul etmek istedi. Bu tam sâdır arbedede Kurbanoğlu ile 1 yıldırıcı yaralandı. 

Ağır vurulan ve çevredeki vatandaşlarca arabayla Iğdır Devlet Hastanesine kaldırılan Kurbanoğlu müdahaleye rağmen martir oldu.

Olayın arkası sıra kaçan 1’i yaralı 2 teröristin yakalanması düşüncesince alanda açık yetenekli dizi eylem başlatıldı. 

Bu arada, saldırının arkası sıra Iğdır Valisi Davut Haner ve Iğdır İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal hastaneye gelmiş olarak vakayla ilişik bilgelik aldı. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler