Ana sayfa / Magazin / Hande Doğandemir 5.Kattan Atladı, Set Çığlıklarla İnledi!

Hande Doğandemir 5.Kattan Atladı, Set Çığlıklarla İnledi!

Hande Doğandemir 5.Kattan Atladı, Set Çığlıklarla İnledi!
‘Her Şey Aşktan’ filmi için bir çok kılığa giren ve her bir sahne için defalarca ayrı ayrı dersler alan Hande Doğandemir’in 5 . kattan atlama sahnesi filmi takip edilen hayranlarının nefesini kesecek .

HER ROLE BÜRÜNDÜ

Hande Doğandemir Şükrü Özyıldız ile paylaştığı Herşey Aşktan filmi için rol gereği boksör oldu ringe çıktı , Tango dansıyla herkesi kendine hayran bıraktı , boğazın serin sularına tereddütsüz atladı ve en nihayetinde bir binanın 5 . katından kendini aşağıya bıraktı .
ATLAMA SAHNESİNDE ÇOK HEYECANLANDI

Çekimler başlamadan atlama sahnesinin yapılacağı terasta oldukça keyifli anlar yaşayan güzel oyuncu , atlama sahneleri yaklaşınca heyecanını saklayamadı . SET ÇIĞLIKLARLA İNLEDİ

Sinema da çok kullanılan bir teknik ile oyuncuyu ayaklarından ve belinden özel ipler ile bağlayan ekip işini bitirince sıra atlama sahnesine geldi . Heyecanın dorukta olduğu sette oldukça tehlikeli sahne için motor denmiş ve çekim başlamıştı ve işte o anda anda handenin çığlıkları ile set inledi .

” Her şey Aşktan ” film ekibi kazasız belasız bir sahneyi de böyle tamamladı .

hakkında admin

Bunda Bakın

Yıldız Tilbe Periscope’ta Herkesi Gülmekten Kırdı Geçirdi

Ünlü sanatçı, Twitter'ın yan uygulaması Periscope'tan canlı yayın yaptı. 'Bu mudur periscope' diyen Tilbe herkesi gülmekten kırdı geçirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir