iletisim_formu Banner

Son Yorumlar

HARİCİ HARDDİSK ÇEŞİTLERİ

HARİCİ HARDDİSK ÇEŞİTLERİ

  Yedekleme işleminin yapıldığı cihazlara harici harddisk denmektedir. Bilgisayarlarda bulunan dahili harddisklerde bir farkı yoktur. Bilgisayarlarınızın çökme ya da bozulma durumlarına karşı alınacak önlemlerden biri olan harici harddiskler bir nevi kurtarıcıdır. Kablo yardımı ile bilgisayara takılarak istenilen tüm belgeler harddiske aktarılabilir. Sitede her bütçeye ve isteğe uygun modellerde harddiskler bulunur. Bu konu da siteyi inceleyerek […]

03 Aralık 2015 Perşembe - 173 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Yedekleme işleminin yapıldığı cihazlara harici harddisk denmektedir. Bilgisayarlarda bulunan dahili harddisklerde bir farkı yoktur. Bilgisayarlarınızın çökme ya da bozulma durumlarına karşı alınacak önlemlerden biri olan harici harddiskler bir nevi kurtarıcıdır. Kablo yardımı ile bilgisayara takılarak istenilen tüm belgeler harddiske aktarılabilir. Sitede her bütçeye ve isteğe uygun modellerde harddiskler bulunur. Bu konu da siteyi inceleyerek kendinize en uygun modeli bulabilirsiniz. Siteden fiyat, marka, büyüklük ve daha pek çok kriteri belirleyerek detaylı arama sağlayabilir böylece oluşacak vakit kaybının önüne geçebilirsiniz.

Harici harddisklerin taşınması ve kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Boyut olarak küçük ama işlev olarak büyük olan bu harici harddisklerin çeşitli modelleri bulunur. Büyüklük bakımından ise iki model ile karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan biri öncelikli olarak 2.5 inç büyüklüğüne sahip modellerdir. Tek bir kablo ile bilgisayara bağlanabilen ve herhangi bir güç beslemesine ihtiyacı bulunmayan cihazlar, en çok kullanılan modeller olarak karşımıza çıkar. Diğer bir model ise 3.5 inç büyüklüğüne sahip cihazlardır. Taşınması diğer modele göre daha zor olsa da büyüklük bakımından diğer cihaza göre daha fazla belgeyi saklama imkânına sahipsinizdir.

Harici harddisk modellerinin içine istenilen her bilgi ve belgenin yanı sıra film, fotoğraf ve daha pek çok büyük boyutlara sahip programları içine atabilirsiniz. Site üzerinde belirtilen harici harddisklerin tüm özelliklerini inceleyerek beğendiğiniz bir modeli anında mağazadan gelen tekliflerine göz atabilirsiniz. Mağazalardan gelen fiyat teklifleri sayesinde ürünlerin ne kadar olduğunu ve hangi mağazanın daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz. http://www.bilio.com/tasinabilir-harici-disk-c3103/ linkine tıklayarak site üzerinden tüm modelleri inceleyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

Ankara Burun Estetiği  Rahim Filmi Migren Ameliyatı timthumb
kanal7news.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haberler çeşitli kaynaklardan alınarak siteye konmuştur.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır.
Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı kanal7news.com sorumlu tutulamaz...
Uygunsuz ve yanlış olarak düşündüğünüz makale varsa iletişimden bizimle irtibata geçenilirsiniz.
Haberler