Ana sayfa / Yaşam / Hassas Ciltlerin Bakımları

Hassas Ciltlerin Bakımları

 

Biz anneler için temizlik oldukça önemli. Onun vücudunu tanırken sürekli ağzına aldığı parmakları, elleri… Hepsinde biz fark etmeden bir sürü mikrop olabilir. Bu yüzden ben bebek ıslak mendilleri kullanıyordum ancak bebeğimin ağzı yine de acıyor, ekşiyordu. Sürekli kumaş mendillerle de silinmesi karşısında huysuzlanıyor. Bu işe nasıl bir çare buluruz derken benim kozmetik ürünlerimi satın aldığım http://www.narecza.com adresinde bebek yıkama yağı buldum. Hassas bebek cildi için ince detaylara kadar düşünmüş Babe markası. Tereddütlerle sipariş ettik. Ürün sorunsuz evimize geldi.

Şimdi bebeğimin nazik cildini kolayca temizlerken, aynı zamanda onun cildi için gerekli Sweetalmond, Omega 3 ve Omega 6’ yı da ona sağlıyorum. Ne onu sık sık temizleme amacıyla huzursuz ediyorum ne de sık silinmekten cildi tahriş oluyor. Ürün alerjik etkileri de minumum düzeyde tutuyor. Nemlendirmesi de tüm bunların bonusu. Cildin dengesini sağlıyor. Bebeğim Babe yıkama yağı ile daha sağlıklı ve eskisinden daha huzurlu.

Babe ürünlerine bakarken kendim için de bir şeyler bakmaya başladım. Arkadaşlarımdan bildiğim markaların ürünlerini incelemeye başladım. Bunlardan en çok duyduğum DDF markasıydı ve kim söylese kötü bir şey çıkmıyordu ağzından. Benim için ne olabilir diye bakınırken DDF’in yağlı ciltler için ürettiği gece bakım kremini gördüm. Sürekli terlemişim gibi bir his uyandıran cildimden inanılmaz sıkılmıştım. Yüzümdeki yağlanma git gide cildimi bozuyor, solgunlaştırıyordu. Herkes neredeyse çocuktan sonra sana ne oldu demeye başladı. Nasıl can sıkıcı bir olay bilemezsiniz. DDF firmasının yağlı ciltler için gece bakım kremini bin bir umutla sipariş ettim. Arkadaşlarıma güveniyorum ama insan tereddüt ediyor.


Ürünüm geldi, geldiği gün akşam hemen kullandım. DDF gece kremi ile artık gündüzleri olduğu gibi geceleri de ben uyurken yüzüm beslenmeye, cildim o parlak görüntüsünü yenmeye başladı. Gereksiz, fazla yağlı ışıltılı görünümden yavaş yavaş arınırken, yüzüme de aydınlık bir görüntü verdi. Artık kimse bana öyle kötü şeyler söyleyemeyecek. En güzeli de uyumadan önce kremimi sürdükten sonra içim rahat uykuya dalmam. Teşekkürler DDF, teşekkürler Narecza.

hakkında admin

Bunda Bakın

Düğün Davetiye Modelleri

  Düğün mevsiminin açılması ile birlikte çiftlerin en çok düğün davetiye modelleri arayışı içerisinde olduğu ...

3 comments

  1. Nebahat Çimentaş

    Bebekler için babe markasının çok sağlıklı ürünleri var. Çocuğum küçükken sürekli babe ürünleri kullanırdık

  2. Bazı ciltlerde bunye ve cilt yapisindan dolayi cevre veya gunes etkeninden dolayi cesitli cilt rahatsizliklari olusabiliyor. DDF gece kremi bu sorunlarin giderilmesi icin çok güçlü doğal maddeler barındırıyor. Bir zamanlar kullanmıştım cildimdeki pürüzleri düzenli kullanmamla birlikte kısa zaman içersinde gidermişti.

  3. Geçen yıl ddf firmasının tamamen doğal sağlıklı bakım ürünleri ürettiğini öğrendikten sonra cilt ürünlerimi bu markadan seçmeye özen gösteriyorum Aldığım ürünlerin hepsi çok etkili.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir